Koncerti bērniem

2015-12-22

Gada nogalē un Jaunā gada sākumā Dzintaru koncertzālē gaidīsim pašus mazākos klausītājus!

28. decembrī plkst. 18:00 “Ziemassvētki pilī”

Ziemassvētku stāsts ar klavesīnu un krinolīniem, mazo pils rūķīti un kādu lielu noslēpumu.

Ziemsvētku priekšvakarā dažkārt notiek vislielākie brīnumi. Citreiz bezgala skaisti, bet dažkārt pavisam bēdīgi. Senos laikos kādā karaļa pilī arī tiek gaidīti svētki. Taču iejaucas nejaukā burve, kura grib atriebties par kādu senu notikumu. Kas zina, kā veiktos skaistajai princesei, ja palīgā nenāktu mazais pils rūķītis, meža zvēri un kāds jauns mednieks. Beigu beigās burvju vara tiks lauzta, pils logos krāšņi uzziedēs leduspuķes un pils iemītnieki skaisti varēs nosvinēt Ziemassvētkus.

Piedalās: Annija Putniņa (soprāns), Rūdolfs Bērtiņš (kontrtenors), Ģetrūde Jerjomenko (klavesīns), Lāsma Meldere-Šestakova (baroka vijole), Kristīne Stumbure (blokflautas, traversflauta), Deju studijas Grande dejotāji, Mūzikas skolu audzēkņi, Stāstniece Karina Bērziņa.

03. janvārī plkst. 11:00 (latviešu valodā) un 13:00 (krievu valodā)                   "Daktera Aikāskan burvju receptes" 

Kā dakteris Aikāskan vienā dienā izārstēja trusi Frici no visām kaitēm.

Šis stāsts būs par zvēriņiem maziem un lieliem, kurus slimnīcā dakterē dakteris Ai-kā-skan. Tam palīdz jaukā Sirdsmāsiņa un sanitārs Rūdis. Pat gatavi abi uz Āfriku braukt. Te parādās kāds, kas izliekas slims. Tas trusis Fricis. Nav viegli ar viņu galā tikt. Bet Dakterim Ai-kā–skan ir burvju receptīte, kas līdzēs ar visām kaitēm galā tikt.

Piedalās: Dakteris Aikāskan – Armands Siliņš (baritons), Trusis Fricis – Laila Kirmuška (aktrise), Medmāsiņa – Evija Martinsone (soprāns), Sanitārs – Mārtiņš Zilberts (klavieres), Slimnīcas direktors – Mārtiņš Miļevskis (sitaminstrumenti), koncertu vada Karina Bērziņa, ar video strādā Uģis Krišjānis.

Atpakaļ