Dzintaru koncertzāle aicina uz dzirkstošu “Piektdienas vakara šovu”

2019-11-07

8. novembrī, plkst. 19.30 Dzintaru koncertzāle klausītājiem piedāvās dzirkstošu “Piektdienas vakara muzikālo šovu” kopā ar populāriem dziedātājiem – Aiju Vītoliņu, Kristīni Prauliņu, Grētu Grantiņu, Dagni Roziņu, Ralfu Eilandu, vokālo grupu “Framest” un “The Beach Band”.

Programmā baudīsim šarmantākās 20. un 21. gadsimta melodijas no Leonarda Bernsteina (Leonard Bernstein) un Antonija Ņūlija (Anthony Newley) mūzikliem, amerikāņu mūzikas hitus no Reja Čārlza (Ray Charles), Maikla Džeksona (Michael Jackson) un Džeimsa Brauna (James Brown) daiļrades, kā arī Elvisa Preslija (Elvis Presley), Luisa Ārmstronga (Louis Armstrong), Ellas Ficdžeraldas (Ella Fitzgerald) un Maikla Bublē (Michael Bublé) neaizmirstamos skaņdarbus, kas nemanot ir iespiedušies ikviena klausītāja sirdī.

Skanēs aizkustinošais Lady Gaga un Bredlija Kūpera (Bradley Cooper) duets “Shallow” no filmas “Zvaigzne ir dzimusi”, par kuru Lady Gaga saņēma prestižo “Oskara” balvu. Dienvidnieciskas noskaņas ieskanēsies koncerta otrajā daļā ar Čika Koreas (Chick Corea), Džerija Rosa (Jerry Ross) un Boba Merila (Bob Merrill) skaņdarbiem. Savukārt latviešu mūzikas lappusēs atskatīsimies uz mūsu nepārspējamo melodiķu un brīnišķīgo estrādes dziesmu autoru – Raimonda Paula un Zigmara Liepiņa – dejiskajām un rokenrola cienīgajām melodijām.

Krāšņajā programmā uz Dzintaru koncertzāles mazās skatuves dzirkstīs profesionāli un talantīgi mūziķi – harismātiskās dziedātājas Kristīne Prauliņa, Rūta Dūduma, Aija Vītoliņa, jaunās paaudzes skatuves spīdekļi Grēta Grantiņa, Dagnis Roziņš un enerģiskais Ralfs Eilands, grupa “Framest” un “The Beach Band”: Jānis Ķirsis (klavieres), Rihards Goba (ģitāra), Oskars Ozoliņš (trompete), Dāvis Jurka (saksofons), Laura Rozenberga (trombons), Krišjānis Bremšs (sitaminstrumenti) un Jānis Rubiks (kontrabass).

Atpakaļ