Brīvdienu mūzika. Astro'n'out

Sv. 30. Aprīlis 2017 14:00

Mazā zāle

Astro’n’out ir grupa, kas sevi pierādījusi uz Latvijas skatuves un ieguvusi klausītāju mīlestību jau 14 gadu garumā. Viņi dzīvo mūzikā ar Raiņa citāta - ''Pastāvēs, kas mainīsies'' -  pieeju, ceļojot no vienkārša ģitārrokgrupas skanējuma līdz pat mūsdienīgi elektroniskai konceptmūzikai. Astro’n’out vienmēr bijuši atvērti radošiem meklējumiem, tajā pašā laikā nezaudējot savu muzikālo rokrakstu. Astro’n’out ir saņēmuši Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas nomināciju par katru līdz šim izdoto albumu. Lai arī sastāvs piedzīvojis pārmaiņas, nu jau ilgstoši grupas kodols ir nemainīgs – Māra Upmane – Holšteine (balss), Juris Kalnišs (ģitāra, elektronikas), Mārtiņš Elerts (ģitāra, elektronikas), Mārtiņš Miļevskis (bungas, ritma instrumenti) un Toms Poišs (bass) koncertsastāvā.

Koncertā grupa izpildīs dziesmas, kuras jau kļuvušas par hitiem – ''Daļa Rīgas'', ''Gravitātei nē'', ''Tici sev'' un citus savus singlus, kā dziļdomīgo ''Apaļa pasaule'', roķīgo ''Spoguļoties'', gaišo ''Satiksimies, tiksimies'', deju mūzikas iedvesmoto ''Turies'' u. c., piedāvājot savas daudzveidīgās daiļrades panorāmu.

2017. gadā Dzintaru koncertzāle klausītājiem piedāvā jaunu un demokrātisku koncertu ciklu “Brīvdienu mūzika”. Šajos koncertos tiks gaidītas ģimenes, jaunieši vai seniori, kas vēlas apmeklēt koncertu dienas gaišajā laikā, apvienojot to ar jauku pastaigu gar jūru un nesteidzīgu brīvdienu maltīti jaunajā Dzintaru koncertzāles restorānā Maestro.

Koncertu vadītāja lomā iejutīsies atraktīvais, publikas un koristu iemīļotais diriģents Jānis Ozols. Viņš koncertus iecerējis kā sarunu ar māksliniekiem par mūziku un dzīvi. “Gaidu “Brīvdienu mūzikas” koncertus ar neviltotu prieku un cerībām, ka varēsim ieinteresēt tos klausītājus, kuri varbūt ikdienā nav tik bieži koncertu apmeklētāji. Ļoti labi apzinos, ka ne visi ir spējīgi noklausīties divdaļīgu koncertu un ne visi klausītāji spēj izanalizēt muzikālās nianses, kuras izpildītājs cenšas atskaņot un domāju, ka tas bieži vien nemaz nav svarīgākais. Svarīgi ir izbaudīt, sajust, aizmirsties un atslēgt ikdienas rūpju režīmu. Šajos koncertos mēs runāsim ar māksliniekiem, iepazīsim viņus arī kā cilvēkus, apspriedīsim pa kādai aktualitātei un, protams, baudīsim izcilu mūziku nepiespiestā atmosfērā!”

Demokrātiskiem koncertiem arī demokrātiskas biļešu cenas – tikai 9 eiro un 50 centi. Bet abonements uz četriem pirmā pusgada koncertiem maksās tikai 28 eiro – tas pieejams visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Savukārt Dzintaru koncertzāles restorānā Maestro ikvienam koncerta apmeklētājam koncerta dienā uzrādot biļeti, būs iespēja baudīt vēlās brīvdienu brokastis jeb Branču par divreiz lētāku cenu – deviņiem eiro (parastā cena 18 eiro).