Inese Galante SUMMERTIME 2017 festivāls. Atklāšanas koncerts. VIVA AMOR - mīlas duetu vakars.

Tr. 09. Augusts 2017 20:00

Lielā zāle

Šogad festivāla Summertime – aicina Inese Galante atklāšanas koncerts būs veltīts mīlas duetam visā tā emocionālajā krāšņumā – maigums, kaisle un jokpilna koķetēšana apvienosies iemīļoto Latvijas dziedātāju un ārzemju viesu priekšnesumos. Klausītājiem priekšā neaizmirstama tikšanās ar festivāla patronesi Inesi Galanti un viņas uzticamajiem skatuves partneriem – ārzemēs pieprasīto latviešu basbaritonu Egilu Siliņu un spožo baroka kontrtenoru Sergeju Jēgeru. Pēdējos gados festivālam radās draudzīga sadarbība ar pazīstamu pianistu dinastijas pārstāvi Andreju Osokinu, kurš šobrīd aktīvi koncertē uz prestižajām Eiropas koncertu skatuvēm.

 

Festivāla gaitā klausītājus gaida iepazīšanās ar jauniem spožiem mūziķiem, kā arī daudzi citi pārsteigumi. Saskaņā ar tradīciju visos festivāla koncertos piedalīsies Ineses Galantes talantu konkursa laureāti.

Šo muzikālo svētku neatņemama sastāvdaļa ir Festivāla orķestris, kurā apvienojas Latvijas labākie mūziķi. Summertime – aicina Inese Galante mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents – pasaulslavenais un harismātiskais diriģents Ekharts Viciks (Ekhart Wycik, Vācija), kurš kļuvis par Ineses Galantes ģimenes draugu un no sirds iemīlējis Latvijas publiku.

Video :

 https://www.youtube.com/watch?v=bTmWu93k1J8