Inese Galante SUMMERTIME 2017 festivāls. Club des Belugas

Pk. 11. Augusts 2017 20:00

Lielā zāle

11. augustā pirmo reizi festivālā un Latvijā viesosies viens no pasaules izteiksmīgākajiem ņūdžeza kolektīviem – Club des Belugas (Vācija). Tas iekarojis plašas auditorijas mīlestību ar sev raksturīgi spilgtajiem žanru „kokteiļiem” – apvienības mūzikā saklausāmi brazīliešu ritmi, Eiropas lounge, elektrosvings, fanks un soula noskaņas. Club des Belugasdaudzveidīgo un spilgto skanējumu nodrošina arī regulāra sadarbība ar atzītākajiem džeza vokālistiem no Eiropas un Amerikas.

Club des Belugas tika izveidots 2002. gadā, bet jau gadu vēlāk tā kompozīcijas bija iekļuvušas Vācijas labāko hītu sarakstu virsotnēs un pulcēja klausītāju pilnas zāles. Kopš tā laika kolektīva radošajā mantojumā ir deviņi studijas albumi un divas Spanish Jazz Awards nominācijas; viņu mūzika daudzkārt izmantota filmās, TV šovos un tādu slavenu zīmolu kā  Mercedes-Benz, BMW, Lexus, Martini, Samsung, LG Electronics, Victoria's Secret reklāmās.

Ar Club des Belugas viesošanos Latvijā beidzot būs piepildīts ilgi lolots sapnis – šo mūsdienīgo džeza korifeju ierašanos Ineses Galantes fonda komanda festivālu vēlējusies redzēt jau sen. Jūrmalā ansamblis muzicēs sešu cilvēku sastāvā, kuru vidū būs Kalifornijā dzimusī Brenda Boikina (Brenda Boykin) – leģendāra džeza dziedātāja ar fantastiskām vokālajām dotībām un spēcīgu harismu. 

Mākslinikeu video :
https://m.youtube.com/watch?v=NgU7RcZ4BWU 

https://m.youtube.com/watch?v=trnoxBOo-hI