ZUCCHERO BLACK CAT WORLD TOUR PASAULES TŪRES IETVAROS

Ot. 29. Augusts 2017 19:30

Lielā zāle

2017.gada 29.augustā "Dzintaru koncertzālē" Pasaules tūres „Black Cat” ietvaros ar unikālu šovu uzstāsies viens no visslavenākiem itāļu dziedātājiem ZUCCHERO!!! Latvijā ZUCCHERO ar komandu ieradīsies ar savu privāto lidmašīnu!Tik augsta līmeņa pasaules zvaigzne Dzintaru koncertzālē ar savu solo koncertu un grandiozu šovu uzstāsies pirmo reizi.

ZUCCHERO (īstais vārds - Adelmo Fornaciari) ir vairāk nekā 60 miļjoni pārdoto albūmu! Zucchero ir atzīts par visu laiku visspārdotāko Itāļu dziedātāju!!! Viņa iepriekšējais albūms ORO, INCENSO E BIRRA vairākus gadus tika atzīts par „pasaulē visspārdotāko albūmu Itāļu pop mūzikas vēsturē”.
Mākslinieks izspildīs savus populārākos pasaules hītus “Baila Morena” „ Senza Una Donna”, „A Wonderful World”, „Feels Like a Woman”, „My Love” kā arī citus hītus un jaunas dziesmas no jaunā albūma.
Zucchero ir uzstājies kopā ar Luciano Pavarotti labdarības koncertā „Pavarotti & Friends”. Šis koncerts tika demonstrēts tiešā ēterā pa visu pasauli.
ZUCCHERO ir uzstājies ar daudziem pasaulē slaveniem māksliniekiem, tādiem kā, Andrea Bocelli,Eric Clapton, The Rolling Stones, U2, Sting, Elton John, Stevie Wonder, Tom Jones un dauziem daudziem citiem.
Zucchero arī uzstājās kopā ar tādu pasaules slavenību ka, Michael Jackson, labdarības organizācijas Red Cross (Sarkanais krusts) rīkotā labdarības koncertā Minhenē.
„World Music Awards” ietvaros Zucchero albūms „Miserere” ieguva balvu „Year’s Most Successful Italian Singer” (Gada Vissekmīgākais Itāļu Dziedātājs” .
ZUCCHERO tika nominēts „Grammy” balvai un divas reizes ieguva balvas „World Music Awards” ietvaros, kā arī četras balvas “Festivalbar awards” un sešas balvas „Wind Music Awards” savā dzimtajā zemē Itālijā.

INFO:+37127780326