BLUE Pasaules tūres ietvaros

Pr. 28. Augusts 2017 19:30

Lielā zāle

Pirmo reizi Jūrmalā, 28.augustā ‘’DZINTARU KONCERTZĀLE’’ uzstāsies ar grandiozu šova programmu grupa “BLUE’’!!!

Nepalaidiet garām eksluzīvu iespēju, uzdāvināt sev un saviem mīļajiem, enerģisku un romantisku grupas ‘’BLUE’’ uzstāšanos uz Dzintaru koncertzāles skatuves. Labas mūzikas cienītājiem, tiks izpildīti Grupas populārākie Pasaules hīti dzīvajā izpildījumā, kā arī, hīti no jaunā albūma. Pievilcīgie četri solisti un siržu mīluļi no grupas ‘’BLUE’’ radīs lielisku atmosfēru ikvienam klausītājam!!!


BLUE-britu BOYS-BAND, guva pirmo populiritāti ar dziesmu All Rise 2000 gadā. Skaistuļi-solisti momentāli iekaroja miljoniem sieviešu sirdis. Viņu albūmi tika pārdoti vairāk, kā 15 miljonu eksemplāru. Pasaulē viņi palika vēl slavenāki ar brīnišķīgo hītu Sorry Seems To Be The Hardest Word izpildot kopā ar Eltonu Džonu.

BLUE-atzīti par labāko desmitgades grupu Lielbritanijā. Uz šā sasnieguma viļņa, grupa katru gadu, sniedz koncertus visā Pasaulē, priecējot savus fanus.  Pasaules tūrē ar albūmu ‘’Roulette’’. Skatītājiem būs iespēja klausoties baudīt tādus hītus Hurt Lovers, I Can, Without You ,You Break My Heart, Sorry Seems To Be The Hardest Word, All Rise, Fly By, Guilty, One Love un daudz citus klausītajiem iemīletus hītus!

Nepalaidiet garām šo iespēju, uzdāvināt sev un saviem tuviniekiem neaizmirstamu vakaru grupas BLUE kompanijā!