Antonio Papano un Santa Cecilia Nacionālās akadēmijas orķestris

Tr. 08. Augusts 2018 19:30

Lielā zāle

Programmā:

Jozefa Haidna oratorijas "Pasaules radīšana" pirmā daļa "Haosa jēdziens"

Leonarda Bernsteina 1. simfonija "Jeremija"

Gustava Mālera 1. simfonija "Titāns"

Fonds „Baltijas muzikālās sezonas” sniedz unikālu iespēju redzēt un dzirdēt Itālijas Svētas Cecīlijas Nacionālās Akadēmijas (Accademia Nazionale di Santa Cecilia) orķestra uzstāšanos kopā ar vienu no pasaules labākajiem diriģentiem, Londonas Karaliskās operas (The Royal Opera) muzikālā direktora Antonio PAPANO (Antonio Pappano) vadībā.

Antonio Papano ir dzīva leģenda mūzikas pasaulē. Viņš ir dzimis Anglijā, studējis Amerikā, asistējis dižajam Danielam Barenboimam Baireitā, 32 gados kļuva par Briseles teātra La Monnaie muzikālo vadītāju un drīzumā ieņēma vadošo amatu Londonas Karaliskajā operā, kļūstot par jaunāko direktoru tās vēsturē.
Savas spožās karjeras gados, Antonio Papano diriģēja pasaules labākos orķestrus. Divas reizes tika apbalvots ar prestižāko Gramophone Award balvu, kā arī Premio Franco Abbiati della Critica Musicale Italiana un Classical BRIT Awards balvām. Starp slavenā diriģenta sasniegumiem ir arī Lielbritānijas bruņinieka-bakalaura goda tituls un Karaliskās filharmonijas biedrības zelta medaļa.

Kopš 2005. gada Papano diriģē un vada Svētās Cecīlijas Nacionālās Akadēmijas orķestru – augstas klases simfonisko orķestru un Itālijas zīmolu.

Organizatora mājaslapa: www.balticmusicalseasons.com

Papildus informācija: seasons@balticmusicalseasons.com