TIMATI

Ce. 30. Augusts 2018 20:00

Lielā zāle

30.augustā Dzintaru koncertzālē ar lielu solo koncertu uzstāsies Krievijas galvenais reperis Timati. Viņš iepriecinās Latvijas fanus ar jaunu programmu “Paaudze” (“Поколение”).

Timati ir spožākā Krievijas Hip-Hop un R'n'B skatuves zvaigzne, viens no pieprasītākajiem dziedātājiem, kura muzikālie projekti ir nemainīgi veiksmīgi, un jaunas dziesmas ātri kļūst par hītiem. Viņš ir impērijas "Black Star" dibinātājs, producents, aktieris un uzņēmējs. Vesela paaudze izaugusi kopā ar viņu un viņa dziesmām. Tieši šiem cilvēkiem Timati veltīs savu jauno koncertprogrammu.

Timati sadarbojies ar tādiem pasaulslaveniem dziedātājiem, kā Snoop Dogg, Busta Rhymes, Diddy un viņa gruppa Diddy - Dirty Money, Xzibit, Mario Winans, Fat Joe, EVE, Craig David, Timbaland un Flo Rida.Viņam pieder daudzi muzikālie apbalvojumi. "Labākā dziesma" un "Labākais video" (MUZ-TV), "Best Russian Artist" un "Best RnB Artist of Russia" (World Music Awards) – ir tikai daži no tiem.

Timati: “Uz lielas skatuves iespējams apvienot radošo potenciālu un jaunākās tehniskās iespējas, un tas ir viss, kas nepieciešams īstam māksliniekam, kam ir, ko parādīt saviem skatītājiem gan muzikālā, gan vizuālā plānā, gan arī no emocionālā skatpunkta. Liels solo koncerts šobrīd ir labākā iespēja atklāt sevi klausītāju priekšā, sniegt viņiem savas emocijas un apmainīties ar enerģētiku!”