UMA2RMAN

Tr. 13. Jūnijs 2018 19:30

Lielā zāle

Gadi iet, koncertu programmas mainās, bet viens likums “Uma2rman" paliek - katrs grupas koncerts ir pārpildīts ar emocijām. "Uma2rman" neatstāj nevienu vienaldzīgu, viņu liriskā mūzika aizskar sirdi un liek aizdomāties un vieglā, pozitīvā māksla neizsakāmi iepriecina.

Jaunā programma arī nekļūs par izņēmumu, tā ietvers visu to, ko mīl fani, un pat vairāk. "Прасковья", "Ночной дозор", "Проститься", "Я так ждала тебя, Вова" ar šiem un daudziem citiem hitiem, autors radīs pozitīvu atmosfēru. "Uma2rman" koncertā nav iespējams vienkārši sēdēt uz vietas: visa zāle dzied un dejo kopā ar mūziķiem. Šī vakara atmiņas ilgi paliks fanu sirdīs, un tie, kas pirmo reizi iepazīsies ar grupas darbu, kā arī visi pārējie, gaidīs atkārtotu tikšanos. Uzdāvini sev lielisku vakaru kopā ar "Uma2rman”. Dzīvā mūzika un lieliska skaņa - labs garastāvoklis garantēts! Un kā mēdz teikt reklāmā - ja Jums nepatiks, mēs atgriezīsim naudu (bet tas ir izslēgts, jo "Uma2rman" - tā ir mūsdienu klasika!)

Kā jau pieklājas īstiem mūziķiem, grupu "Uma2rman" vadīja solisti, brāļi Vladimirs un Sergejs Kristovskis, un tā kļuva populāra, pateicoties saviem hītiem. Jau pirmās dziesmas, ko ierakstīja jaunizveidotā komanda savā dzimtenē Ņižņijnovgorodā, lika mūzikas industrijai runāt par jaunu zvaigžņu dzimšanu, kur grupa ir nosaukta par godu slavenajai Holivudas aktrisei.

Viņu ironiskās dziesmas ir vienmēr patiesas, apburošas un godīgas, kuras uzreiz piesaista ne tikai mūzikas cienītāju un kritiķu uzmanību, bet gūst ievērību arī populāru kolēģu vidū - tā grupa "nāca klājā" Zemfiras koncertā, kur izpildīja savu dziesmu "Прасковья". Gan "Прасковья", gan liriskā kompozīcija "Проститься", kas sekoja pēc tam, kļuva par absolūtiem hitiem, un grupa tika atzīta par "Labāko debiju" MTV Russian Music Awards prēmijā. Grupas panākumus noteica arī dziesma "Nochnoj dozor", kas kļuva par saundtreku Timūra Bekmambetova blogbāsterim.

Pirmais "Umaturman" albums - "В городе N" tika pārdota vairāk nekā 1 000 000 eksemplāros un saņēma platīna statusu. Gadu gaitā grupa jau kļuva par vienu no iemīļotākajām un populārākajām valstī. Otra albuma prezentācija ar nosaukumu "А может, это сон" notika sporta kompleksā "Olympijskij" - Maskavas lielākajā koncertzālē, sapulcējot 15 000 skatītāju.

Brāļu Kristovsku un komandas muzikālais huligānisms kļūst arvien spēcīgāks. Pēc veiksmīgā albuma "Пой, весна!" pirmizrādes (2016), kura jau pirmajās pārdošanas dienās kļuva par iTunes līderi, brāļiem izdevās izlaist vel vairākas nozīmīgas dziesmas. Un sadarbība ar skaņu producentu Pavlo Ševčuku - dziesma "Ванюша", dziesma filmai "Последний богатырь", jau ir saņēmusi Nacionālo mūzikas balvu kā labākā gada dziesma. "Umaturman" un Pavlo Ševčukam vēl paredzēts izdot lielu kopīgu albumu, kurš parādīsies jau pavasarī.

Pasākumu valoda: krievu valoda

Pasākuma ilgums: ~ 2 stundas

Vairāk informācijas: http://umaturman.com