Inese Galante SUMMERTIME 2018. MY WAY & FRENKS SINATRA

Ce. 09. Augusts 2018 20:00

Lielā zāle

KONCERTS "MY WAY & FRENKS SINATRA" - festivāla "Summertime 2018 - aicina Inese Galante" atklāšanas koncerts Frenka Sinatras dziesmu noskaņās.

Šogad Ineses Galantes festivāla "Summertime 2018 - aicina Inese Galante" atklāšanas koncerts noritēs neierastā un līdz šim nebijušā noskaņojumā, - tradicionālo, klasisko repertuāru nomainīs vieglas džeza un retro-popa melodijas zem leģendāra balāžu izpildītāja Frenka Sinatras (Frank Sinatra) repertuāra zīmes.

Par galveno vakara varoni kļūs Toms Gēbels (Tom Gaebel) - izcils dziedātājs un komponists no Vācijas, kurš iemantojis visas pasaules publikas atzinību un mīlestību, izpildot Frenka Sinatras dziesmas. Toms Gēbels tik meistarīgi atdarina Sinatras romantisko izpildīšanas stilu un samtaino balsi, ka neapšaubāmi, viesojoties Jūrmalā, ar savu izpildījumu radīs pozitīvu, vasarīgu un brīvu noskaņu koncerta apmeklētāju vidū.

Izpildot visā pasaulē zināmās un populārās melodijas, Tomam Gēbelam akompanēs pašmāju džeza kolektīvs "Jelgavas Big Band" diriģenta Raita Ašmaņa vadībā. Ar savu vairāk nekā 25 gadu lielo pieredzi „Jelgavas Big Band” savaldzinājis džeza mūzikas cienītājus ne tikai Eiropā, bet arī Amerikā. Latvijas mākslinieku vidū kolektīvam ir lieliska sadarbība ar maestro Raimondu Paulu, Intaru Busuli, Mariju Naumovu, Ievu Kerēvicu un citiem pazīstamiem mūziķiem.

Un, protams, šī koncerta apmeklētājus sagaida vairāki dueti ar publikas mīļoto mākslinieci, pasaules slaveno operas dīvu un festivāla patronesi - Inesi Galanti. Festivāla "Summertime 2018 – aicina Inese Galante" atklāšanas koncerta programma un visi tā dalībnieki radīs neaizmirstamu atmosfēru ideālam vasaras vakaram Jūrmalā, liekot aizdomāties par laimi mīlēt un sajust esamības vieglumu.

Video:

https://youtu.be/f29YpQs6vW8 

https://youtu.be/fH9N5q8klK0 

https://youtu.be/FTNBMbRDzjw 

https://youtu.be/1TBt9LKLRus