Inese Galante SUMMERTIME 2018. KLAVIERES UN OPERA PAR MĪLESTĪBU

Se. 11. Augusts 2018 18:00

Mazā zāle

KONCERTS "KLAVIERES UN OPERA PAR MĪLESTĪBU" - klavierspēle Aleksandra Šmaļca (Alexander Schmalcz) izpildījumā un Ineses Galantes vokāls.

Akadēmiskās mūzikas cienītājiem Inese Galante ir sarūpējusi īpašo koncertu festivāla "Summertime 2018 - aicina Inese Galante" ietvaros: Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē, kura ir slavena ar savu akustiku, sestdien 11. augustā festivāla patronese, viens no pasaulē labākajiem soprano - Inese Galante uzstāsies ar talantīgu klavierspēles meistaru no Vācijas - Aleksandru Šmaļcu.

Stundas garajā koncerta programmā, kuru iepriekš jau ar nerimstošiem aplausiem novērtēja Stokholmas publika, skanēs skaistāko operu mīlas ārijas un mūzikas skaņdarbi – romantiski dvēseles stāsti, kas aizkustinās, iedvesmos un pacilās ikvienu, radot neaizmirstamu mūzikas burvību. Katrs koncerta apmeklētājs caur mūzikas enerģiju visam pāri sajutīs mīlestību, kas plūst no sirds uz sirdi, no dziesmas uz dziesmu.

Aleksandrs Šmaļcs ir pazīstams pianists no Vācijas, kurš uzstājies daudzos starptautiskos festivālos, kā arī Teatro alla Scala Milānā, Vīnes un Minhenes Valsts operās, Wigmore Hall Londonā, Seulas Mākslas centrā, Tokijas Operā un regulāri koncertē daudzos citos Eiropas, abu Ameriku un Āzijas svarīgākajos kultūras centros. Ar Inesi Galanti mūziķis sadarbojas jau sen, un abi kopā uzstājušies daudzās koncertzālēs pasaulē.
Kopā ar Inesi Galanti un pianistu Aleksandru Šmaļcu šajā koncertā piedalīsies arī Ineses Galantes talantu konkursa laureāti.

Video: https://youtu.be/lcuLcZCw8dw