LOBODA

Pr. 20. Augusts 2018 19:30

Lielā zāle

20. augustā Dzintaru koncertzālē izskanēs apburošās megazvaigznes Svetlanas Lobodas koncerts. Jūs gaida patiesi spilgts notikums, jo dziedātāja pārspēj visus rekordus visu iespējamo topu Olimpa iekarošanā.

Pēdējo gadu laikā viņas dziesmas nepazūd no televīzijas un radio ētera, skan pa atvērtiem māju, automašīnu logiem, diskotēkās, karaoke tās izpilda fani. “Tavas acis”, “Laiks mājās”, “40 grādu”, “Nejaušā”, “Revolūcija” un pat jaunums “Puisis” ir labi zināmas un klausītāju iecienītas.

Stundu pēc Lobodas jaunā albuma oficiālās pirmizrādes tas pacēlās uz septiņu valstu iTunes topa pirmo rindu, īsā laikā seši treki iekļuva pašu lejupielādētāko jaunumu top 20, bet superhita “Tavas acis” video ieguva vairāk nekā 100 miljonu skatījumu YouTube.

Pašreiz Svetlana ir pašā radošās darbības virsotnē. Neraugoties uz to, ka martā māksliniece oficiāli apstiprināja savu interesanto stāvokli, viņa varonīgi paziņoja: no jūnija koncerti turpināsies. Bez šaubām, tā ir lieliska ziņa viņas radošās darbības cienītājiem. Bet Latvijas iedzīvotājiem vispār ir neticami paveicies – jau pavisam drīz Loboda uzstāsies Dzintaru koncertzālē ar šovu, kas pulcējis pilnas zāles galvenajos Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, kā arī Eiropas un Amerikas laukumos.

Kopā ar dziedātāju vienmēr ir viņas profesionālā komanda: mūziķi, balets, fona vokāls. Pie Lobodas jaunā šova strādāja uzreiz vairāki režisori inscenētāji. Šovs, kas neatstās vienaldzīgu pat pašu pieredzējušāko skatītāju, jo Lobodas uzstāšanās laikā nav iespējams ne uz mirkli atraut skatienu no skatuves. Pateicoties viņas drosmīgajiem tēliem, spēkam un maigumam, ko māksliniece viegli apvieno ar flirtu un jautrību uz skatuves un savos klipos, viņā iemīlas reizi par visām reizēm.

Māksliniece turpina iekarot ar savu šokējošo un neparasto uzvedību miljoniem siržu dažādās pasaules malās. Tāda līmeņa dziedātājas, kā Svetlana Loboda, uzstāšanās vienmēr izraisa ažiotāžu, tāpēc pasteidzieties iegādāties biļetes uz koncertu. Jau tagad nepārspīlējot var teikt, ka vislabākās vietas tiks izpirktas vienā mirklī.