NARGIZ

Se. 30. Jūnijs 2018 19:30

Lielā zāle

Nargiz – pati neordinārākā un mistiskākā personība krievu estrādē. Pēc dalības televīzijas šovā ‘Balss’, dziedātāja kļuva populāra visā bijušās Padomju Savienības teritorijā. No 2014. gada Nargiz sadarbojas ar producentu un komponistu Maksimu Fadejevu un izpilda mūziku roka un folk – roka stilā.

2014. gada 3. jūlijā dziedātāja debitēja ar Maksima Fadejeva dziesmu «Я не твоя война», bet oktobrī notika pirmizrāde dziesmas klipam, kurā dziedātāja filmējās kopā ar savu vīru Filipu Balzano. Tas ieguva atzinību no lielākajiem mūzikas televīzijas kanāliem.

2015. gadā Nargiz tika atzīta par ‘Labāko rok- projektu’ RU.TV prēmijā, kā arī kļuva par “Gada dziedātāju” MUSICBOX-2015 ietvaros.

Pēc diviem gadiem, 2016.gada 7.oktobrī, iznāk ilgi gaidītais Nargiz albums “Шум сердца”, kas iegūst līdera pozīciju iTunes topā uz pāris stundām. Albumā tika iekļautas tādas dziesmas kā: «Я не твоя война», «Ты – моя нежность», «Я не верю тебе», «Беги».
Dziedātājas dziesma, ko viņa izpildīja kopā ar Maksimu Fadejevu «Вдвоём» arī tika iekļauta albumā, kā viena no Nargiz nozīmīgākajām kompozīcijām. Tā neatstāja vienaldzīgus fanus, jau 23 nedēļas tā stabili atrodas līderu pozīcijā ‘Zelta gramofons’ hītu parādē. Dziesmas klipam ir 52 miljoni skatījumi YouTube.
Šobrīd Nargiz ir devusies koncertturnejā ar programmu “Вдвоём”.

Nargiza ir brīvības un emancipācijas spilgts piemērs. Pateicoties dziedātājas neparastajam un šokējošajam izskatam, unikālajam balss tembram 5 oktāvu diapozonā, Nargiz koncerti ir ļoti populāri, īpaši starp etno un roka mūzikas cienītajiem. Katrs koncerts ir neaizmirstams šovs, ko gribas redzēt vēl un vēl.