Kristina Orbakaite. "Bezmiegs". Lielais jubilejas koncerts

Ot. 21. Augusts 2018 19:30

Lielā zāle

2018.gada 21.augustā Jūrmala pārņems „Bezmiegs”. Tas ir pasaules mēroga zvaigznes Kristīnas Orbakaites jubilejas koncerta nosaukums. Nopelniem bagātā Krievijas māksliniece Latvijā sniegs pasaules klases šova programmu: uz skatuves būs muzikālais deju kolektīvs, kā arī radīts milzīgs daudzums gaismas un video efektu, izmantojot pēdējās tehnoloģijas. Tas būs iespaidīgs, aizraujošs un fantastisks šovs, ko nav iespējams izstāstīt vārdiem. Tas ir jāredz!

Ar Kristīnu Orbakaiti nav jāiepazīstina. Viņa ir viena no vispieprasītākajām mūsdienu estrādes zvaigznēm. Šīs spilgtās, neatkārtojamās un nepārspētās zvaigznes starojums pie Krievijas estrādes debesīm apmirdz visu pasauli – Kristīna regulāri koncertē dažādos kontinentos.

Rīgas iedzīvotāji un viesi redzēs dziedātāju kā Brodvejas aktrisi. Kristīna Orbakaite pati izdomāja unikālā šova „Bezmiegs” koncepciju. Šova pamatideja – Brodveja. Šai stilā iestudēti baleta trupas numuri un izgatavoti Orbakaites koncerta tērpi.

Kristīnas Orbakaites koncerts – iespaidīgs profesionāls pasaules līmeņa šovs! Dziedātājās daiļrade ir neticami populāra, bet dziesmas tuvas dažādās pasaules malās dzīvojošiem cilvēkiem. 2013.gadā Kristīna Orbakaite saņēma „Krievijas Federācijas nopelniem bagātās mākslinieces” goda nosaukumu. Tas liecina par visas tautas mīlestību un atzinību šai lieliskajai un nepārspējami talantīgajai dziedātājai.

Tostarp Kristīnas Orbakaites kontā ir aptuveni trīs desmiti darbu televīzijas un mākslas filmās un mūziklos. Dziedātājas repertuārā ir vairāk kā simts piecdesmit dziesmu. Pašas labākās no šīm kompozīcijā izskanēs dziedātājas koncertos Jūrmalā.

Skatītājiem koncertā tiks sniegti jaunu dziesmu iestudējumi, kā arī kompozīcijām „Diena aizies”, „Maskas”, „Spārni”. Un, protams, šovs neiztiks bez publikai sen zināmiem un iemīlētiem hitiem: „Kāzu”, „Reizi par visām reizēm”, „Saule”, „Gājputns” un daudziem citiem. Katra Kristīnas kompozīcija – tas ir atsevišķs teatrāls stāsts ar individuālu iestudējumu. „Katra dziesma – tā ir konkrēta dzīves situācija, ko esmu izdzīvojusi un izjutusi” – komentē Kristīna Orbakaite. Turklāt uz skatuves tiks izmantota satriecoša instalācija. Visi numuri ir pārsteidzoši iespaidīgi, jo pie tiem ir strādājuši labākie horeogrāfi un režisori. Muzikālais vakars, kuru dziedātājā dāvās Jūrmalā, noteikti ir jāredz, speciāli uzstāšanās reizei Jūrmalā ir sagatavoti daudzi pārsteigumi. Atkārtojam: tas ir jāredz!