XVIII Starptautiskais horeogrāfijas festivāls-konkurss ARABESKA

Ot. 26. Jūnijs 2018 19:00

Mazā zāle

IELŪGUMI UZ KONCERTU VAIRS NAV PIEEJAMI!

XVIII Starptautiskais horeogrāfijas festivāls - konkurss „Arabeska” Jūrmalā noritēs jau 18. gadu pēc kārtas. Šogad festivālā „Arabeska” piedalīsies labākie dažādu dejas žanru jaunie izpildītāji no Somijas, Vācijas, Polijas, ASV, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Latvijas. Konkurss "Arabeska" ir kļuvis par neatņemamu Jūrmalas kultūras dzīves sastāvdaļu ar savām tradīcijām un atklājumiem. Pasākumu atbalsta Jūrmalas dome, Kultūras ministrija un UNESCO CID.

Festivāla - konkursa dalībnieku sniegumu vienmēr vērtējusi autoritatīva, starptautiska žūrija - starptautiskā mēroga baleta un citu dejas žanru autoritātes - baleta skolu vadītāji Simone Meushe (Vācija), Kirils Burlovs (Lielbritānija) un Marija Gipius (Itālija).
Šogad festivāla īpašie viesi šogad būs pasaulē populārais armēņu deju ansamblis “Gevorkian dance academy” no Losandželosas (ASV), kas piedalīsies gan festivāla konkursa programmā, gan arī festivāla noslēguma Galā koncertā.

Galā koncerts, kurā piedalās visi koncerta laureāti un goda viesi, norisināsies 2018.gada 26.jūnijā plkst. 19:00, Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē. Ieeja ar ielūgumiem.