Jubilejas festivāls "SUMMERTIME 15" Parīze - mana mīlestība. Kamilla Berto ar grupu (FRANCIJA)

Se. 10. Augusts 2019 20:00

Lielā zāle

"Parīze - mana mīlestība". Kamila Berto /CAMILLE BERTAULT/ ar grupu (Francija)

iemīļotās franču džeza dziesmas

10. augustā jubilejas festivāla "Summertime – aicina Inese Galante" ietvaros pirmo reizi Latvijā uzstāsies jaunā, spilgtā džeza zvaigzne, dziedātāja no Francijas - Kamila Berto, piepildot Dzintaru koncertzāli ar mākslinieciski spilgtu, emocionālu un romantisku Francijas atmosfēru.

Francūziete Kamila ātri kļuva par jaunatklājumu un strauji pacēlās slavas virsotnē. Šobrīd viņa jau pulcē pilnas klausītāju zāles visā pasaulē un ar viņu strādā pazīstamākā mūzikas ierakstu studija pasaulē - Sony Music. Viņa tiek salīdzināta ar Edīti Piafu, bet viņas mūzika jau ir kļuvusi par internacionālu – visā pasaulē Kamilas Berto pielūdzēji dzied viņas dziesmas, pat nezinot franču valodu.

Koncerta “Parīze – mana mīlestība” klausītājiem šī neticami enerģiskā un valdzinošā māksliniece, kuras spilgtais tēls pilnībā atbilst viņas drosmīgajai mūzikai, dāvās izjustas, cēlsirdīgas, aizkustinošas un romantiskas kompozīcijas, kuras pati mīl ar visu dvēseli, tāpat kā mīl publiku, kurai tās izpilda.

Sīkāk par mūziķi: https://www.camillebertault.fr/ 

Pasākuma organizators: Ineses Galantes Fonds

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.