Noskaties! Skaistāko koncertu ieraksti no Dzintaru koncertzāles

Ce. 31. Decembris 2020 00:00

Dzintaru koncertzāle sadarbībā ar Latvijas Televīziju piedāvā noskatīties skaistāko koncertu ierakstus no Dzintaru koncertzāles:
 
 
Jūrmalas festivāla atklāšana. «Dzimuši Latvijā»
 
Grandiozajā 2018. gada Jūrmalas Festivāla atklāšanas koncertā “Dzimuši Latvijā” uz Dzintaru koncertzāles skatuves tikās izcili Latvijā dzimuši mūziķi, kuri guvuši plašu starptautisku atzinību – operdziedātāja Kristīne Opolais, akordeoniste Ksenija Sidorova un vijolniece Vineta Sareika. Viņiem pievienojās jaunie un daudzsološie mūziķi – baritons Kalvis Kalniņš, ģitārists Miks Akots, vijolnieks Daniils Bulajevs un unikālais Latvijas Simtgades jauniešu simfoniskais orķestris, kas tika izveidots atlases konkursā, diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā un kura sastāvā muzicē labākie Latvijas jaunie mūziķi. Koncerta diriģents bija starptautiski atzītais Berlīnes Komiskās operas muzikālais vadītājs Ainārs Rubiķis. Šis koncerts, kas bija viens no ievērojamākajiem Latvijas Simtgades muzikālajiem notikumiem, saņēma prestižo Lielo Mūzikas Balvu kategorijā “Gada koncerts”. 
 
 
Latvijas Republikas valstiskā statusa atjaunošanas gadadienai veltītais koncerts
 
Dzintaru koncertzālē Jūrmalā notika Latvijas neatkarības de facto atjaunošanas 25.gadadienai veltīts svinīgs koncerts. Tā programmā bija iekļauti latviešu komponistu klasiskās mūzikas skaņdarbi, kā arī atmodas laika aktuālās kompozīcijas, kas pirms 25 gadiem vienoja tautu brīvības ceļā.