Ziemassvētku festivāls. Koncerts ģimenei. Ziemassvētku ceļojums

Sv. 20. Decembris 2020 12:00

Mazā zāle

Šajos sarežģītajos apstākļos Dzintaru koncertzāles darbinieki īpaši rūpējas par visu klausītāju un mākslinieku drošību. Sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru, ir ieviesti visstingrākie piesardzības pasākumi. Koncertzāles apkalpojošais personāls ir īpaši sagatavots, lai rūpētos par apmeklētāju drošību. Pirms katra koncerta, starpbrīdī un pēc koncerta visas publiski pieejamās vietas tiek vēdinātas un dezinficētas. Publiskajā zonā ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi un bezmaksas sejas aizsargmaskas. Visiem koncertu apmeklētājiem ir personalizētas sēdvietas, ievērojot nepieciešamo distanci.
Koncertzāles administrācija atgādina:
- koncertzāles telpās visiem apmeklētājiem obligāti jālieto sejas maskas un jāievēro 2 metru distance. Klausītājiem, kuri, kādu iemeslu dēļ būs ieradušies bez sejas aizsargmaskām, koncertzāle nodrošinās vienreiz lietojamās sejas maskas,
- ja pirms koncerta apmeklējuma ir slikta pašsajūta, lūdzam palikt mājās,
- apmeklētāji ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru, koncertzāles telpās netiks ielaisti.
Dzintaru koncertzāle aicina ievērot visus piesardzības pasākumus, lai arī turpmāk mums visiem būtu iespēja baudīt izcilus koncertus, pasaulē atzītu mūziķu izpildījumā.

Piedalās:

Aija Andrejeva, vokāls

Ilona Bagele, vokāls

Juris Kaukulis, vokāls

Jānis Aišpurs, vokāls un ģitāra

Raimonds Petrauskis, klavieres

Ruslans Kurlovičs, dejotājs

Karina Bērziņa, stāstniece

Programmā:

Ja esi uz ceļa, jābūt ļoti uzmanīgam arī ziemas laikā. Luksofors un Šlagbauma kungs cītīgi seko līdzi antīkiem un jauniem, ātriem un ne tik ātriem auto, bet mehāniķis Viktors darbojas, lai visas mašīnas spīdētu un laistītos. Auto, gluži kā cilvēki, prot viens otram arī iepatikties – Formula 1 skatās uz Vabolīti, bet Traktoram iepatikusies cēlā Volga. Visus sagaida neaizmirstam ceļojums Ziemassvētku laikā!

Koncerts 1 daļā

Koncerta ilgums: 1h

Pasākuma organizators: Dzintaru koncertzāle SIA