Ziemassvētku festivāls. Koncerts ģimenei. Ziemassvētku jampadracis virtuvē

Se. 26. Decembris 2020 12:00

Mazā zāle

Šajos sarežģītajos apstākļos Dzintaru koncertzāles darbinieki īpaši rūpējas par visu klausītāju un mākslinieku drošību. Sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru, ir ieviesti visstingrākie piesardzības pasākumi. Koncertzāles apkalpojošais personāls ir īpaši sagatavots, lai rūpētos par apmeklētāju drošību. Pirms katra koncerta, starpbrīdī un pēc koncerta visas publiski pieejamās vietas tiek vēdinātas un dezinficētas. Publiskajā zonā ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi un bezmaksas sejas aizsargmaskas. Visiem koncertu apmeklētājiem ir personalizētas sēdvietas, ievērojot nepieciešamo distanci.
Koncertzāles administrācija atgādina:
- koncertzāles telpās visiem apmeklētājiem obligāti jālieto sejas maskas un jāievēro 2 metru distance. Klausītājiem, kuri, kādu iemeslu dēļ būs ieradušies bez sejas aizsargmaskām, koncertzāle nodrošinās vienreiz lietojamās sejas maskas,
- ja pirms koncerta apmeklējuma ir slikta pašsajūta, lūdzam palikt mājās,
- apmeklētāji ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru, koncertzāles telpās netiks ielaisti.
Dzintaru koncertzāle aicina ievērot visus piesardzības pasākumus, lai arī turpmāk mums visiem būtu iespēja baudīt izcilus koncertus, pasaulē atzītu mūziķu izpildījumā.

Piedalās:

Agnese Egliņa, klavieres

Mārtiņš Circenis, klarnete

Jānis Porietis, trompete

Ieva Upatniece, čells

Georgs Sarkisjans, vijole

Ernests Mediņš, sitaminstrumenti

Mikus Bāliņš, sitaminstrumenti

Ruslans Kurlovičs, dejotājs

Gunta Liepiņa, dejotāja

Uldis Beitiņš, ģitāra

Karina Bērziņa, stāstniece

Dita Maļinovksa, video

Programmā:

Kastrolīte un Vāciņš, Slotas kāts un Trauklupatiņa, Putotājs un Dakšiņa, - visi, kas ir virtuvē, sāk dziedāt, dejot un spēlēt Ziemassvētku laikā. Bet izrādās, ka arī virtuves priekšmetiem jāizdzīvo gluži tādas pat kaislības kā cilvēkiem. Jautrība un svētku noskaņa virtuvē garantēta!

Koncerts 1 daļā.

Koncerta ilgums: 1h

Pasākuma organizators: Dzintaru koncertzāle SIA