Ziemassvētku festivāls. FRAMEST "Ziemassvētku fantāzija"

Sv. 27. Decembris 2020 17:00

Mazā zāle

Šajos sarežģītajos apstākļos Dzintaru koncertzāles darbinieki īpaši rūpējas par visu klausītāju un mākslinieku drošību. Sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru, ir ieviesti visstingrākie piesardzības pasākumi. Koncertzāles apkalpojošais personāls ir īpaši sagatavots, lai rūpētos par apmeklētāju drošību. Pirms katra koncerta, starpbrīdī un pēc koncerta visas publiski pieejamās vietas tiek vēdinātas un dezinficētas. Publiskajā zonā ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi un bezmaksas sejas aizsargmaskas. Visiem koncertu apmeklētājiem ir personalizētas sēdvietas, ievērojot nepieciešamo distanci.
Koncertzāles administrācija atgādina:
- koncertzāles telpās visiem apmeklētājiem obligāti jālieto sejas maskas un jāievēro 2 metru distance. Klausītājiem, kuri, kādu iemeslu dēļ būs ieradušies bez sejas aizsargmaskām, koncertzāle nodrošinās vienreiz lietojamās sejas maskas,
- ja pirms koncerta apmeklējuma ir slikta pašsajūta, lūdzam palikt mājās,
- apmeklētāji ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru, koncertzāles telpās netiks ielaisti.
Dzintaru koncertzāle aicina ievērot visus piesardzības pasākumus, lai arī turpmāk mums visiem būtu iespēja baudīt izcilus koncertus, pasaulē atzītu mūziķu izpildījumā.

Piedalās:
Vokālā grupas FRAMEST – Jānis Ķirsis (klavieres un balss), Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma-Ķirse (alts), Mikus Abaroniņš (tenors)
Jānis Rubiks, kontrabass
Krišjānis Bremšs, sitaminstrumenti

Programmā:
Raimonda Paula, Jāņa Ķirša skaņdarbi, latviešu tautasdziesmu apdares un Ziemassvētku džeza melodijas.

Koncerts 1 daļā

Koncerta ilgums: 1h 30min

Pasākuma organizators: Dzintaru koncertzāle SIA