Skroderdienas Silmačos

Sv. 19. Jūnijs 2022 19:00

Lielā zāle

Pirmo reizi Dzintaru koncertzālē, kā arī Latvijas lielākajās brīvdabas estrādēs būs skatāma visu laiku leģendārākā latviešu luga Skroderdienas Silmačos, kas šogad piedzīvo 120. jubileju.
Atzīstot, ka jau sen esam pelnījuši latvisku ielīgošanu vienā no Latvijas vizītkartēm - Dzintaru koncertzālē, režisors Imants Strads veido pavisam jaunu iestudējumu ar Latvijas lielāko teātru aktieru piedalīšanos, lai skatītājus priecētu ar neaizmirstamiem ielīgošanas svētkiem.
Runā ka latvietim līgo svētki ir nosvinēti tad, ja redzētas Skroderdienas Silmačos. Rūdolfa Blaumaņa lugu patiesi gribas redzēt - dziedāt līdzi zināmajām dziesmām un, ko tur liegties, sagaidīt arī krāsns sprāgšanu. Dažbrīd liekas, ka "Skroderdienas" var pelnīti saukt par latviskā gēna sastāvdaļu - tās skatās un zina no galvas jauni un veci un Skroderdienu skatīšanās tradīciju nodod jau sestajā paaudzē. 

Pasākuma organizators: Latvijas Kultūras attīstības biedrība

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu,  kas tiek izvietota  SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.