Shantel & The Bucovina Club Orkestar (Vācija)

Pk. 19. Augusts 2022 20:00

Lielā zāle

Shantel & The Bucovina Club Orkestar (Vācija)

Balkānu un čigānu mūzika, pankroks, pasaules mūzika

Jūrmala dejos! 19.augustā Dzintaru koncertzālē uzstāsies globālo tendenču noteicēji Balkānu mūzikas žanrā, īsti muzikālie huligāni un virtuozi no Vācijas -  Shantel & the Bucovina Club Orkestar. Ar savām performancēm viņi rotā lielākos festivālus un uzstājas daudzu tūkstošu skatītāju pārpilnos stadionos, bet tagad sola dāvāt brīnišķīgu garastāvokli ikvienam, kurš apmeklēs koncertu Jūrmalā.

Patiess kosmopolīts un ģeniāls mākslinieks ar grieķu-ukraiņu saknēm Shantel (Štefans Hantels) savos skaņdarbos apvieno visspilgtāko deju stilu un enerģisku Balkānu motīvu elementus, raisot pat visizsmalcinātāko klausītāju sajūsmu. Uz vietas nosēdēt vienkārši nav iespējams - Shantel un viņa grupa the Bucovina Club Orkestar rada mūziku, no kuras burtiski dzirksteļo enerģija, dzēšot robežas starp stiliem un dāvājot ikvienam, kas tai pieskaras, eiforijas un absolūtas brīvības sajūtu. 

Harismātisks pankroka, regeja, grieķu, rumāņu un ukraiņu garīgās mūzikas kokteilis, ko papildina vācu elektroniskā mūzika. Tā īsumā var aprakstīt Shantel un viņa virtuozās grupas Bucovina Club Orkestаr radīto skaņdarbu žanru daudzveidību. 

Viņu remikss skaņdarbam Mahalageasca (Bucovina Dub) ir kļuvis ne vien par satīriskās komēdijas “Borats” lielāko hitu, bet arī joprojām ir ļoti populārs enerģiskas mūzikas cienītāju vidū.

Sīkāk par mūziķi

https://www.instagram.com/shantelbucovinaclub/  

Mūzika

https://youtu.be/qn98Zizha2o

https://youtu.be/w0wgBcHsuHQ

https://youtu.be/ZH7vBREj2Ps

https://youtu.be/E-eg1H1-IaM

https://youtu.be/be7O4m9rOZE 

Pasākuma organizators: Ineses Galantes fonds

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.