Viva mīlestība! Inese Galante un draugi (Latvija) Sergejs Jēgers (Latvija) Andrejs Osokins (Latvija) Ineses Galantes talanti

Se. 20. Augusts 2022 18:00

Mazā zāle

Viva mīlestība!

Inese Galante un draugi (Latvija)

Sergejs Jēgers (Latvija)

Andrejs Osokins (Latvija)

Ineses Galantes talanti

Pasaules un klasiskā mūzika

Pasaules labākā klasiskās mūzikas mantojuma cienītājiem festivāla patronese un Latvijas publikas iemīļotā Inese Galante ir sagatavojusi unikālu koncertu, ko iedvesmojusi viņas mīlestība pret Jūrmalu, publiku un mākslu. 20. augustā kopā ar pianistu un starptautisko konkursu laureātu Andreju Osokinu uzstāsies Inese Galante, kurai piemīt samtains un sirsnīgs tembrs no maiga pianissimo līdz dziļi dramatiskām soprāna gradācijām. Iecienītos skaņdarbus solo un duetā ar Inesi Galanti koncertprogrammā Viva Mīlestība! izpildīs izcilais operdziedātājs, kontrtenors Sergejs Jēgers.

Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē skanēs izvēlēti un iemīļoti liriski skaņdarbi, emocionālas operu ārijas un mīlas dueti. Koncerts “Viva mīlestība!” ir unikāla iespēja baudīt īstus operas šedevrus klavieru pavadījumā. Zālē ar tās unikālo akustiku operas vokāls skan neparasti intīmi un vienlaikus majestātiski, klausītāji var izbaudīt mūziku tās vislabākajā virtuozajā skanējumā. Vakara programmā ir iekļauti arī Ineses Galantes talantu konkursa uzvarētāju priekšnesumi ‒ gan solo, gan sadarbībā ar izciliem mūziķiem talanti atkal pārsteigs klausītājus ar savu mūzikas meistarību. 

Sīkāk par mūziķiem:

http://inesegalante.com/ru/

https://www.andrejsosokins.com

http://www.sergejsjegers.lv  

Mūzika:

https://youtu.be/3mJH18OWbDQ

https://youtu.be/U9h0_m14eYQ

https://youtu.be/lcuLcZCw8dw

https://youtu.be/ZzVmTskgGZs 

https://youtu.be/_cvpoi-c5Rk 

https://youtu.be/z9gWpnDiDaM 

https://youtu.be/ZoLKdqu3IR0 

https://youtu.be/73I3qNl7L_Q

 

Pasākuma organizators: Ineses Galantes fonds

 

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.