Club des Belugas (Vācija) Anna Luka (Anna Luca) (Zviedrija)

Se. 20. Augusts 2022 20:00

Lielā zāle

Club des Belugas (Vācija)

Anna Luka (Anna Luca) (Zviedrija)

Džezs un lounge mūzika

 

Šovasar festivāls “Summertime ‒ aicina Inese Galante” tiek rīkots ar saukli “The Best”. Pēc Latvijā gūtajiem spožajiem panākumiem pirms dažiem gadiem grupa “Club des Belugas” atgriežas Jūrmalā, taču šoreiz ar jaunu solisti. 

Muzikālā kolektīva “Club des Belugas” repertuārā apvienojas džezs, fanks, souls, brazīliešu ritmi, Eiropas lounge, electro-swing un, protams, drosmīgas improvizācijas. Pateicoties spēcīgajai harismai, izcilajām vokālajām prasmēm un aizrautīgajām deju melodijām, ansambļa vokālisti pulcē pilnas zāles pasaules labākajās koncertzālēs. Viņu mūzika ir izmantota skaņu celiņu filmām un TV seriāliem, kā arī papildina pasaules zīmolu, tostarp “Mercedes-Benz”, “BMW”, “Lexus”, “Martini”, “Samsung”, “LG Electronics” un “Victoria's Secret”, reklāmas kampaņas.

Šogad “Club des Belugas” uzstāsies ar izsmalcinātu vācu un zviedru izcelsmes dziedātāju Annu Luku. Mūzikas kritiķi ir salīdzinājuši Annas kompozīcijas ar mūsu laikmeta poētisko spoguli, viņas tekstos saskatot godīgumu un cerību. Pašlaik Anna strādā pie sava trešā solo albuma, kas būs veltījums mātes statusam, sievišķībai, māsu attiecībām un mīlestībai. 

 

Sīkāka informācija:

https://www.club-des-belugas.com

https://www.annalucaworks.de

 

Mūziķi sociālajos tīklos

https://www.instagram.com/anna_luca/?hl=en

 

Mūzika:

https://youtu.be/szbasSRHR4U

https://youtu.be/prtwrBsOwEQ

https://youtu.be/0VsYVjGslWg

https://youtu.be/neDHBe39OQI

 

Pasākuma organizators: Ineses Galantes fonds

 Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.