NATALIE DESSAY | Apburošais Legrāns

Ot. 30. Augusts 2022 20:00

Lielā zāle

Natālija Desē ir operas pasaules leģenda, Francijas Republikas nacionālais lepnums un īsts briljants pasaules operas dārgumu lādītē. Dīvas pielūdzēji nemitējas jūsmot par nepārspējami tīro soprāna partiju izpildījumu, jo savas lomas «Hofmaņa stāstos» un «Burvju flautā» Desē ir dziedājusi tik precīzi kā tieši viņai uzrakstītas. Iespaidu, ko rada Natālijas brīnišķīgā balss un muzikalitāte, pastiprina dziedātājas vizuālais tēls – miniatūra, trausla sieviete ar lielām, izteiksmīgām acīm – un viņas spēcīgais dramatiskais temperaments.

Savam koncertam Jūrmalā Desē gatavo programmu, kuru ļoti reti dzied ārpus Francijas. Kopā ar franču džeza kvartetu viņa izpildīs aizkustinošāko no saviem stāstiem, kura nosaukums ir «Apburošais Legrāns». Dziedātāju un Mišelu Legrānu saistīja draudzība ilgu gadu garumā, un pats maestro uzsvēra, ka Natālija kā neviens cits ir spējusi paust jūtas, ko komponists tiecās ietvert skaņdarbos.

Šajā vakarā dzirdēsim Natālijas Desē dzidro balsi izcilā komponista slavenākajās melodijās, un – lai arī tikai uz vienu vakaru - , pārcelsimies uz klusajām Parīzes ieliņām, lai baudītu patiesas sajūsmas vērtu franču džezu pasaules operas leģendas izpildījumā.  

Pasākuma organizators: Citadelforte OU

 

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu, kas tiek izvietota SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.