Dzintaru koncertzāle Latvijas skolas somai!

2021-03-02

Cienījamie skolotāji,

Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros, piedāvājam skolēniem noskatīties trīs krāšņus 2020. gada Jūrmalas festivāla koncertus no Dzintaru koncertzāles:

Veltījums Marisam Jansonam
Pasaulslavenajam latviešu diriģentam Marisam Jansonam veltītajā koncertā uz Dzintaru koncertzāles skatuves tikās jaunā vijoļspēles zvaigzne Kristīnes Balanas, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un diriģents Andris Poga, kuru izpildījumā baudījām klasiskās mūzikas pērles – Pētera Čaikovska 6. simfoniju un Maksa Bruha vijolkoncertu.

Dzimuši Latvijā
Jau trešo gadu koncertā “Dzimuši Latvijā” tikās izcili un starptautiski atzīti Latvijas mūziķi. Šajā koncertā – Aleksandrs Antoņenko, Reinis Zariņš, Raimonds Ozols, Sergejs un Andrejs Osokini un vijolniece Kristīne Balanas, kuriem pievienojas jaunie Latvijas talanti un valsts kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” diriģenta Aināra Rubiķa vadībā.

Raimonds Pauls. Pasaules kino mūzika
Leģendārais latviešu komponists un pianists Maestro Raimonds Pauls kopā ar Latvijas Radio bigbendu un “Sinfonietta Rīga” stīgu grupu klausītājus izveda skaistā pastaigā pa pasaules kino mūzikas lappusēm.

“Jūrmalas festivāls” ir vasaras krāšņākais muzikālais notikums, kas jau sešus gadus norisinās Dzintaru koncertzālē. Latvijā un pasaulē atzīti mākslinieki ik gadu klausītājiem sniedz neaizmirstamu vasaras muzikālo piedzīvojumu.

Plašāka un informācija par koncertu programmām un māksliniekiem pieejama Dzintaru koncertzāles mājas lapā https://www.dzintarukoncertzale.lv/press

Informācijai, lūdzu, zvaniet pa tālr. 26765802 vai rakstiet uz e-pastu natalija@dzintarukoncertzale.lv.

 

 

Atpakaļ