Koncerts mazākajiem kaustītajiem - Daktera Aikāskan burvju receptes

2017-01-10

Nākamajā svētdienā, 15. janvārī, plkst. 12.00 Dzintaru koncertzāle aicina uz koncertu mazākos klausītājus, lai uzzinātu kā dakteris Ai-kā-skan ar mūzikas palīdzību vienā dienā izārstēja trusi Frici no visām kaitēm.

Šis stāsts būs par zvēriņiem – maziem un lieliem, kurus slimnīcā dakterē dakteris Ai-kā-skan. Viņam palīdz jaukā Sirdsmāsiņa un sanitārs Rūdis, kuri gatavi pat braukt uz Āfriku. Bet pēkšņi parādās kāds, kurš izliekas slims – tas ir trusis Fricis. Ar viņu galā tikt nav viegli, tomēr dakterim Ai-kā-skan ir burvju receptīte, kas palīdzēs izārstēt visas kaites.

Daktera Ai-kā-skan lomā iejutīsies baritons Armands Siliņš, truša Friča lomā – aktrise Laila Kirmuška, medmāsiņas lomā – soprāns Evija Martinsone, sanitāra lomā – pianists Mārtiņš Zilberts, bet slimnīcas direktora lomā – sitaminstrumentālists Mārtiņš Miļevskis. Koncertu vadīs Karina Bērziņa, videorežisors – Uģis Krišjānis.

Vēsturiskā Dzintaru Mazā zāle ar 500 skatītāju vietām pēc vairāku gadu rekonstrukcijas un restaurācijas darbiem tika atklāta 2015. gada maijā, sniedzot iespēju koncertdarbību Dzintaros turpināt visa gada garumā.

Atpakaļ