Koncertu cikls BRĪVDIENU MŪZIKA

2017-01-20

2017. gadā Dzintaru koncertzāle klausītājiem piedāvā jaunu un demokrātisku koncertu ciklu “Brīvdienu mūzika”, kurā uzstāsies tādi populāri mūziķi kā talantīgā dziedātāja Aminata, vijolnieks Raimonds Ozols, grupa «Astro'n'out», pianists Vestards Šimkus, džeza pianista Harija Baša Trio un citi mākslinieki. Šajos stundu garajos koncertos tiks gaidītas ģimenes, jaunieši vai seniori, kas vēlas apmeklēt koncertu dienas gaišajā laikā, apvienojot to ar jauku pastaigu gar jūru un nesteidzīgu brīvdienu maltīti jaunajā Dzintaru koncertzāles restorānā Maestro.

Kā pirmie koncertu ciklā “Brīvdienu mūzika” 26. februārī plkst. 14:00 Dzintaru koncertzāles vēsturiskajā atjaunotajā zālē uzstāsies populārā dziedātāja Aminata ar džeza pianista Harija Baša Trio. Jaunā un talantīgā dziedātāja Aminata, kura pēdējos gados guvusi panākumus gan Eirovīzijas dziesmu konkursā, gan saņemot Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, šajā koncertā iejutīsies jaunā ampluā – izpildot populāras džeza un R&B melodijas. Koncertā viņai pievienosies virtuozu džezistu kompānija – Harijs Bašs (klavieres), Kaspars Kurdeko (bungas) un Reinis Ozoliņš (kontrabass). Par gaidāmo sadarbību džeza pianists Harijs Bašs saka: “Aminata ir ļoti muzikāla un stilīga dziedātāja. Viņas izpildījumā klasiskā džeza melodijas iegūst svaigu un mūsdienīgu skanējumu”.

Nākamajos cikla “Brīvdienu mūzika” koncertos viesosies tādi populāri un klausītāju iemīļoti mākslinieki kā vijolnieka Raimonda Ozola stīgu kvartets (26. martā), Māra Upmane-Holšteina ar grupu «Astro'n'out» (30. aprīlī) un izcilais latviešu pianists Vestards Šimkus.

Koncertu vadītāja lomā iejutīsies atraktīvais, publikas un koristu iemīļotais diriģents Jānis Ozols. Viņš koncertus iecerējis kā sarunu ar māksliniekiem par mūziku un dzīvi. “Gaidu “Brīvdienu mūzikas” koncertus ar neviltotu prieku un cerībām, ka varēsim ieinteresēt tos klausītājus, kuri varbūt ikdienā nav tik bieži koncertu apmeklētāji. Ļoti labi apzinos, ka ne visi ir spējīgi noklausīties divdaļīgu koncertu un ne visi klausītāji spēj izanalizēt muzikālās nianses, kuras izpildītājs cenšas atskaņot un domāju, ka tas bieži vien nemaz nav svarīgākais. Svarīgi ir izbaudīt, sajust, aizmirsties un atslēgt ikdienas rūpju režīmu. Šajos koncertos mēs runāsim ar māksliniekiem, iepazīsim viņus arī kā cilvēkus, apspriedīsim pa kādai aktualitātei un, protams, baudīsim izcilu mūziku nepiespiestā atmosfērā!”

Demokrātiskiem koncertiem arī demokrātiskas biļešu cenas – tikai 9 eiro un 50 centi. Bet abonements uz četriem pirmā pusgada koncertiem maksās tikai 28 eiro – tas pieejams visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Savukārt Dzintaru koncertzāles restorānā Maestro ikvienam koncerta apmeklētājam koncerta dienā uzrādot biļeti, būs iespēja baudīt vēlās brīvdienu brokastis jeb Branču par divreiz lētāku cenu – deviņiem eiro (parastā cena 18 eiro).

Atpakaļ