Stass Mihailovs

Pk. 24. Augusts 2018 19:30

Lielā zāle

24.augustā Dzintaru koncertzālē uzstāsies publikas mīlulis un viens no harizmātiskākajiem izpildītājiem Stass Mihailovs. Viņš prezentēs klausītājiem savu jauno koncertprogrammu “Vasaras koncerts”.

Stasu Mihailovu pelnīti var uzskatīt par miljonu sieviešu elku. Viņš ir viens no retajiem māksliniekiem, kas nemēģina spekulēt ar košiem skatuves tērpiem un skandaloziem izgājieniem, tomēr viņa valdzinājuma varā nokļūst katra klausītāja. Kur slēpjas viņa veiksmes fenomens? Pirmkārt, atklātajās dziesmās, kuras stāsta spilgtus un emocionālus cilvēku attiecību stāstus. Otrkārt, neatkārtojamajā balsī, kas aizskar visdziļākās dvēseles stīgas. Treškārt, sirsnībā, ar kuru dziedātājs vēršas pie auditorijas.

Savos koncertos Stass Mihailovs rada neatkārtojamu romantikas, siltuma un mīlestības atmosfēru. Katra šī mākslinieka uzstāšanās atšķiras no iepriekšējām, jo koncerta programmu viņš veido, atrodoties uz skatuves un komunicējot ar skatītājiem dziesmu starplaikos. Viņa repertuārs ir ļoti plašs – no lēniem instrumentāliem skaņdarbiem par dzīvi un cilvēka vietu uz zemes līdz aizraujošai polkai, no liriskām mīlas romancēm līdz jautrām, dejojamām kompozīcijām. Daudzveidīgi ir arī Stasa Mihailova daiļrades muzikālie paņēmieni – klasiski motīvi, austrumnieciskas arabeskas, popmūzika, rokenrols – burtiski visi mūzikas stili atraduši vietu mākslinieka repertuārā.

“Vasaras koncerts” – tā ir svētku un laba noskaņojuma koncertprogramma. Iemīļotākās dziesmas, izpildītas Stasa Mihailova neatkārtojamajā manierē, neatstās vienaldzīgu nevienu. Atnāciet uz koncertu “Dzintaros” 24.augustā, piepildiet vakaru ar patīkamām emocijām un atpūtieties no ikdienas problēmām un kņadas!