TIMATI

Tr. 05. Septembris 2018 19:30

Lielā zāle

Sakarā ar izmaiņām turnejas grafikā, Timati koncerts Dzintaru koncertzālē tiek pārcelts no 30.augusta uz 5.septembri, kā arī tiek mainīts sākuma laiks no 20:00 uz 19:30!

Visas nopirktās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam pārceltajā datumā.

Ja kādu apsvērumu dēļ nav iespējams apmeklēt pasākumu 5.septembrī, par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv  Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.

Naudas pieteikumus var iesniegt līdz 02.09.2018.

Koncerta organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām!
 

5. septembrī Dzintaru koncertzālē ar lielu solo koncertu uzstāsies Krievijas galvenais reperis Timati. Viņš iepriecinās Latvijas fanus ar jaunu programmu “Paaudze” (“Поколение”).

Timati ir spožākā Krievijas Hip-Hop un R'n'B skatuves zvaigzne, viens no pieprasītākajiem dziedātājiem, kura muzikālie projekti ir nemainīgi veiksmīgi, un jaunas dziesmas ātri kļūst par hītiem. Viņš ir impērijas "Black Star" dibinātājs, producents, aktieris un uzņēmējs. Vesela paaudze izaugusi kopā ar viņu un viņa dziesmām. Tieši šiem cilvēkiem Timati veltīs savu jauno koncertprogrammu.

Timati sadarbojies ar tādiem pasaulslaveniem dziedātājiem, kā Snoop Dogg, Busta Rhymes, Diddy un viņa gruppa Diddy - Dirty Money, Xzibit, Mario Winans, Fat Joe, EVE, Craig David, Timbaland un Flo Rida.Viņam pieder daudzi muzikālie apbalvojumi. "Labākā dziesma" un "Labākais video" (MUZ-TV), "Best Russian Artist" un "Best RnB Artist of Russia" (World Music Awards) – ir tikai daži no tiem.

Timati: “Uz lielas skatuves iespējams apvienot radošo potenciālu un jaunākās tehniskās iespējas, un tas ir viss, kas nepieciešams īstam māksliniekam, kam ir, ko parādīt saviem skatītājiem gan muzikālā, gan vizuālā plānā, gan arī no emocionālā skatpunkta. Liels solo koncerts šobrīd ir labākā iespēja atklāt sevi klausītāju priekšā, sniegt viņiem savas emocijas un apmainīties ar enerģētiku!”