Maks Barskih ar programmu "Tumani"

Ce. 23. Augusts 2018 20:00

Lielā zāle

Pirmo reizi Jūrmalā ar solo koncertu uzstāsies Makss Barskihs!

23. augustā Dzintaru koncertzālē pasaules turnejas laikā ar savu solo koncertu “Туманы” viesosies Makss Barskihs. Šovu veidojis slavenais režisors Alans Badojevs.

Nosaukumu šovs ieguvis par godu singlam “Туманы”, kas saskaņā ar TopHit servisa datiem ir ieguvis 2017.gada populārākās dziesmas statusu. “Vienmēr esmu sapņojis radīt lielu izrādi vienam māksliniekam. Šoreiz mēs parādīsim konceptuālu šovu, kurā atspoguļosim Maksa filozofiju. Varu solīt, ka tas būs neatkārtojami,” par šovu “Туманы” stāsta Badojevs.

2017.gadā Makss Barskihs ir bijis visvairāk koncertējušais, kā arī visvairāk atskaņotais mākslinieks Krievijas un NVS valstu radiostacijās. Saskaņā ar mediju portālu TopHit, dziesmas “Туманы” un “Моя любовь” radiostaciju ēterā izskanējušas gandrīz 2 miljonus reižu. 2017.gada laikā mūziķis sniedzis vairāk nekā 250 koncertu 15 valstīs 3 kontinentos.

Makss Barskihs ir prestižu starptautisku popmūzikas balvu ieguvējs, to vidū ir MTV EMA, MUZ-TV, Ru TV, “Zelta Gramofons”, Russkoe Radio un Novoe radio “Augstākās līgas” balva. 2013.gadā Maksa Barskiha singls “Я Болею Тобой”/I Wanna Run” kļuva par oficiālo skaņu celiņu PEPSI reklāmas rullītim. Dziedātāja kontā ir arī sadarbība ar franču-kanādiešu zvaigzni Laru Fabianu muzikālajā projektā “Živago jaunkundze” (režisors Alans Badojevs, Igora Krutoja mūzika).

Koncerts Dzintaros norisināsies mūziķa 2018.gada pasaules turnejas laikā, kurā bez Baltijas valstīm iekļauta arī Kanāda, ASV, Vācija, Lielbritānija, NVS valstis un, protams, dziedātāja dzimtā Ukraina.