DiDuĻa ar stīgu kvintetu

Ce. 21. Jūnijs 2018 19:30

Lielā zāle

Grupa DiDuĻa ir iekļauta top pieciniekā starp instrumentāliem kolektīviem no Krievijas, kas sniedz vieskoncertus. DiDuĻa - komponists un grupas ar tādu pašu nosaukumu līderis. Šī grupa spēlē mūziku ļoti plašā stilu dažādībā, no neo flamenko līdz rokam un folkam. Mūzikas apvienībai DiDuLa ir jau vairāk nekā 15 gadi, taču muzikants turpina priecēt savus cienītājus ne tikai ar jaunām kompozīcijām, bet arī jauniem projektiem.

Jaunajā koncerttūrē DiDuĻa un viņa grupa uzstāsies stīgu kvinteta pavadībā - apburošas muzikantes, kas spēlē vijoles, altus un čellu, kas piedos skanējumam īpašu maģiju un kolorītu un ļaus ar maksimālu pilnību atklāt ģitārtēmu melodiskumu. Programmā skaistākās melodijas folk stilā un fusion, kas ir iespaidots no new-age. Koncerts kļūs par spilgtu un nozīmīgu mūsdienu instrumentālās mūzikas notikumu.

Īsta "dzīvā" dāvana, ko DiDuĻa dāvā pirms sava lielā koncerta ar simfonisko orķestri Crocus City, Maskavā. Šajā ciemošanās reizē uzstāsies arī EVGEŅIKA, kas bija atklājums 2016. gada koncertā. Projekts EVGEŅIKA - tā ir meitene no modes žurnāla vāka, dziedoša dziesmas par uzbudinošām sieviešu esamības tēmām.

Šī projekta ietvaros par EVGEŅikas partneri kļuva Sola Monova, dzejniece, kinorežisore, teātra režisore un vislasītākā dzejniece Krievijā, pēc interneta sekotāju skaita.

"Mūsu mūzika - soundtrack mūsdienu šodienai, jo viss, ko es jebkad esmu redzējis, dzirdējis, jutis, pārdzīvojis, pētījis grāmatās vai tīklā, pārtop par melodiju, bet šie albumi un plates pārtop manos koncertos, kas aizrauj arī mani pašu" - tie ir DiDuĻa vārdi, kas atspoguļo visu viņa daiļradi.

Vairāk informācijas: www.didula.ru