Inese Galante SUMMERTIME 2018. NIRVANA, QUEEN, LED ZEPPELIN DŽEZĀ

Pk. 10. Augusts 2018 20:00

Lielā zāle

KONCERTS "NIRVANA, QUEEN, LED ZEPPELIN DŽEZĀ!" - Daniils Krāmers un Antona Rumjanceva džeza kvartets izpilda leģendārus pasaules roka hitus.

Džezs kā mūzikas stils ir ļoti daudzpusīgs un viegli iekļaujas jebkurā citā mūzikas žanrā, no folkloras līdz pat rokmūzikas melodijām. Viens no šādiem eksperimentiem ir Krievijas vadošā saksofonista un džeza mūzikas virtuoza Antona Rumjanceva (Aнтон Румянцев) mūzikas programmas “Nirvana in Jazz”, “The Beatles in Jazz”, “Queen in Jazz” un citas. Šo izcilo roka kolektīvu skaņdarbi skanējuši un turpina skanēt lielo metropoļu koncertzālēs, festivālos un radiostacijās visā pasaulē. Daudzi džeza mūziķi interpretē pasaules slavenu grupu melodijas, bet tieši A. Rumjancevs izveidoja īpašas programmas, kas veltītas katrai grupai atsevišķi. Viņa interpretācijās jūtama krāšņa emocionalitāte un temperaments, bet tajā pašā laikā cieņa pret leģendārajām dziesmām un to izpildītājiem. Katrs šo muzikālo eksperimentu koncerts visdažādāko Eirāzijas pilsētu vienmēr izpārdotajās zālēs tiek sagaidīts ar nerimstošām publikas ovācijām.

Šogad festivāla “Summertime 2018 - aicina Inese Galante” otrās dienas apmeklētājiem būs unikāla iespēja dzirdēt šos skaņdarbus visā to krāšņumā, pie tam tandēmā ar Krievijas leģendāro pianistu -virtuozu Daniilu Krāmeru (Даниил Крамер), kas pēc vairākkārtējiem klausītāju lūgumiem sniegs ekskluzīvu koncertu tikai festivālā "Summertime 2018 – aicina Inese Galante". Jau piecus gadus pēc kārtas Daniils Krāmers priecē festivāla viesus ar saviem priekšnesumiem, turklāt katru reizi – ar jauniem skatuves partneriem. Jau no pirmās uzstāšanās minūtes izcilais pianists iekaro publikas simpātijas ne tikai ar filigrāno tehniku un emocionālo izpildījumu, bet arī ar savu neticamo harizmu, šarmu, kā arī iespaidīgo klavierspēles ātrumu un saasinājumu.

Video:

https://youtu.be/bEDcEXY5RIs 

https://youtu.be/GGbwgBXYG-k 

https://youtu.be/HuU0GDtqkcE