Inese Galante SUMMERTIME 2018. TRIO PARIS ROYALE

Tr. 15. Augusts 2018 20:00

Lielā zāle

Koncerts “Trio Paris Royale” – no French café un čigānu džeza līdz tango “Por una cabeza” & Coldplay.

Leģendārais mūzikas izpildītāju trio – Trio Paris Royale: ģitārists Tino Kāls (Tino Kahl), kontrabasists-virtuozs Mihails Kēraus (Michael Kehraus) un izcilais solists – vijolnieks-brīnumbērns no Vācijas Baptiste Pawlik.
15. augustā ar grandiozu leģendārā mūzikas izpildītāju trio – Trio Paris Royale koncertu, kura sastāvā: ģitārists Tino Kāls (Tino Kahl), kontrabasists-virtuozs Mihails Kēraus (Michael Kehraus) un izcilais solists, vijolnieks-brīnumbērns no Vācijas Baptiste Pawlik, kas savulaik ir uzstājies ar Selīnu Dionu un Robiju Viljamsu, kā arī spēlējis Romas pāvesta Benedikta XVI atvadu koncertā pašā Vatikānā, noslēgsies 14. starptautiskais muzikālais festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”. Trīs gadu vecumā Baptiste Pawlik sāka apgūt vijoles spēli, bet jau četru gadu vecumā kļuva par muzikālā konkursa “Jugend Musiziert” uzvarētāju, kā jaunāko konkursa dalībnieku, viņu nodēvēja par “mūziķi-brīnumbērnu”. Tālāk sekoja virkne apbalvojumu un uzvaru lielākajos mūzikas konkursos visā pasaulē. Baptiste Pawlik skaņdarbi apbur Eiropas un Āzijas klausītājus, bet mūziķa virtuozitāte spēj atstāt iespaidu pat uz visnepielūdzamākajiem mūzikas kritiķiem. Šodien Baptiste Pawlik ir viens no populārākajiem un pieprasītākajiem vijolniekiem, kurš savu uzstāšanos laikā meistarīgi apvieno dažādu mūzikas žanru melodijas vienotā lakoniskā skaņdarbā, uz ko publika vienmēr reaģē ar vētrainām ovācijām.
Koncerta programmā – plaša mūzikas žanru daudzveidība: no mūzikas French café stilā un čigānu džeza līdz hitiem no tādu leģendu repertuāra kā Maikls Džeksons un grupa Coldplay. Par vakara kulmināciju kļūs populārā tango “Por una cabeza” (tulk. no spāņu valodas – “galvu zaudējušais”) izpildījums, kas līdz ar pirmajām notīm iztēlē izsauc juteklisko deju Al Pačīno un Gabrielas Anvaras izpildījumā no kinofilmas “Sievietes smarža”, kā arī domas par kaisli un mīlestības neprāta laimes izjūtu.
Īpašu pārsteigumu Latvijas klausītājiem ir sagatavojuši Trio Paris Royale mūziķi, kas populāras latviešu tautasdziesmu melodijas izpildīs īpašā interpretācijā. Aizraujošs ceļojums laikā un pozitīvu emociju burvība – tas viss un vēl daudz kas cits sagaidīs festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” klausītājus 15. augustā Dzintaru koncertzālē.

https://vimeo.com/
https://youtu.be/
https://youtu.be/
https://youtu.be/
https://youtu.be/