Inese Galante SUMMERTIME 2018. TRIO PARIS ROYALE

Tr. 15. Augusts 2018 20:00

Lielā zāle

KONCERTS "TRIO PARIS ROYAL" - Leģendārais muzikālais trio – Trio Paris Royale un tā izcilais solists, vijolnieks – brīnumbērns no Vācijas - Baptiste Pawlik.

15. augustā ar grandiozu leģendārā muzikālā trio – Trio Paris Royale un tā izcilā solista, vijolnieka-brīnumbērna - Baptiste Pawlik koncertu noslēgsies 14. starptautiskais mūzikas festivāls «Summertime – aicina Inese Galante», kas savulaik ir uzstājies ar Selīnu Dionu un Robiju Viljamsu, kā arī spēlējis Romas pāvesta Benedikta XVI atvadu koncertā pašā Vatikānā.
Trīs gadu vecumā Baptiste Pawlik sāka apgūt vijoles spēli, bet jau četru gadu vecumā kļuva par muzikālā konkursa «Jugend Musiziert» uzvarētāju, esot jaunākajam konkursa dalībniekam, viņu nodēvēja par «mūziķi-brīnumbērnu». Tālāk sekoja virkne apbalvojumu un uzvaru lielākajos mūzikas konkursos visā pasaulē. Baptiste Pawlik skaņdarbi apbur Eiropas un Āzijas publiku, bet mūziķa virtuozitāte spēj atstāt iespaidu pat uz visnepielūdzamākajiem mūzikas kritiķiem. Šodien Baptiste Pawlik ir viens no vispopulārākajiem un pieprasītākajiem vijolniekiem, kurš savu uzstāšanos laikā meistarīgi apvieno dažādu mūzikas žanru melodijas vienotā lakoniskā skaņdarbā, uz ko publika reaģē ar vētrainām ovācijām. Talantīgs, harizmātisks un temperamentīgs – tas viss raksturo Baptiste Pawlik, kurš uzstāsies Latvijas publikai 15. augustā Dzintaru koncertzālē. Koncerta programmā: negaidīti pārsteigumi un aizraujošs ceļojums laikā.

Video:

https://vimeo.com/60939331  

https://youtu.be/Bexv_AItBxk  

https://youtu.be/k-OvYKwo2dw 

https://youtu.be/cJaNvy1acic 

https://youtu.be/w6oSSkdKWWA