Mihails Jefremovs. Mono izrāde - "Labais, sliktais, niknais".

Sv. 26. Augusts 2018 19:00

Lielā zāle

SEZONAS PIRMIZRĀDE! 26. augustā Dzintaru koncertzālē – pirmizrāde Mihaila Jefremova šovam – “LABAIS, SLIKTAIS, ĻAUNAIS”!

Paši spilgtākie un atmiņā paliekošākie fragmenti no projekta "Гражданин поэт" (“Pilsonis dzejnieks”) un “Господин хороший” (“Labs Kungs”) ar Dmitrija Bikova dzeju un Vasjas Oblomova muzikāliem iestudējumiem, kā arī bērnības atmiņu apcerējumi un fragmenti no teātra izrādēm, Puškina, Majakovska un Špaļikova dzejas, un, protams, neizpaliks padomju laika šlāgeri un humoristiski stāsti no dzīves, satīra par mūsu dzīves aktualitātēm.

Mihails Jefremovs - viens no mīlētākajiem un oriģinālākajiem krievu aktieriem. Viņa kontā ir vairāk nekā 110 kino lomas, 20 lomas teātrī, vairāk nekā 10 režisēti teātra projekti, kā arī simtiem sižeti televīzijā un publikācijas par oriģinālām tēmām. Savās uzstāšanās reizēs mākslinieks cenšas izpaust un nodot savu vēstījumu skatītājam par dažādiem dzīves aspektiem: no politikas līdz izsmalcinātībai, no ikdienišķām lietām līdz filozofijai… Viņa sarkastisko un bieži vien skandalozo uzstāšanās manieri nav iespējams sajaukt ar kādu citu.

“LABAIS, SLIKTAIS, ĻAUNAIS” – asprātīgi, gudri, smieklīgi un galvenais – NEAIZMIRSTAMI!

Pasākuma norises ilgums – 2 stundas (ieskaitot starpbrīdi)