Stand Up

Pr. 12. Augusts 2019 20:00

Lielā zāle

12. augustā Dzintaru koncertzālē norisināsies vērienīgs solo koncerts, kurā piedalīsies viens no reitingos visaugstāk novērtētajiem TV kanāla TNT humora šoviem – Stand Up. Talantīgie komiķi jau atkal parādīs, kāds ir mūsdienīgs stand up šovs un liks publikai smieties līdz asarām.

Stand Up šova mākslinieku jaunā koncertprogramma solās kļūt par vienu no spilgtākajiem šīs vasara humora šoviem. Šoreiz skatītāju priekšā uzstāsies veseli septiņi talantīgi komiķi, kuriem ir ar ko pārsteigt mūsdienīgā stand up piekritējus.

Jūrmalā visi labākie projekta komēdijaktieri – Stass Starovoitovs, Viktors Komarovs, Nurlans Saburovs, Aleksejs Ščerbakovs, Slava Komisarenko un Dmitrijs Romanovs – iepriecinās skatītājus ar jauniem monologiem, asprātīgiem novērojumiem un labākajiem sava repertuāra jokiem.

“Sabiedrībā beidzot veidojas humora kultūra, auditorija vairāk vai mazāk sāk saprast, ka stand up nav virkne smieklīgu atgadījumu, bet gan komiķa redzējums par noteiktām dzīves situācijām,” saka Timurs Karginovs, Stand Up šova humorists.

12. augustā Stand Up komiķi jokos pārvērtīs tās problēmas, kuras parasti mums bojā noskaņojumu, tādēļ jaunajā mākslinieku solo programmā būs vēl vairāk humora par aktuālo, provocējošo un dzīvē būtisko.

Pasākuma organizators: 75 Events SIA

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu,  kas tiek izvietota  SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.