Dzjina Fana & Kens Noda

Se. 31. Augusts 2019 14:00

Mazā zāle

Piedalās: Dzjina Fana (soprāns) un Kens Noda (klavieres)

Programma:

HÄNDEL Endless Pleasure (Semele)
HÄNDEL Angels Ever Bright and Fair (Theodora)
SCHUBERT Viola, D. 876
SCHUBERT Nacht und Träume, D. 827
SCHUBERT Ganymed, D. 544
MOZART Deh vieni non tardar (Le nozze di Figaro)
MOZART S’altro che lagrime (La Clemenza di Tito)
MOZART Misera, dove son!, K.369
BIZET Chanson d’avril
BIZET La Coccinelle
RACHMANINOFF Selections from Romances, Op.38

Viena no daudzsološākajiem jaunajiem soprāniem pasaulē – Dzjina Fana tiek uzskatīta par pašu apdāvinātāko savas paaudzes ķīniešu operdziedātāju. Prese cildina ķīniešu soprāna Dzjinas Fanas balss svaigumu, pievilcīgumu, kā arī spēju iejusties visdažādākajos emocionālajos stāvokļos, liekot lietā arī šarmanti koķetu aktrises talantu. Dzjina Fana dzied ar izsmalcinātu vieglumu un tiešumu, cieņpilni un pārliecinoši. Nebūtu precīzi saukt viņu par „daudzsološu” – viņa jau ir pilnībā nobriedusi māksliniece, norāda kritiķi.

Dzjina Fana vienlīdz brīvi jūtas dažādu laikmetu repertuārā, īpašu uzmanību pievēršot baroka laikmetam un romatnisma dižgaru mūzikai. Jūrmalā D. Fanas skatuves partneris būs prominentais pianists un vokālais pedagogs Kens Noda, kura ikdiena aizrit Metropolitēna operā, bet sniegto koncertu sarakstā sastopamas programmas teju ar viesiem vadošajiem pasaules operdziedātājiem.

Vairāk informācijas

Pasākuma organizators: RJMF Events SIA

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu,  kas tiek izvietota  SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.