Kino un teātra mūzika. Zigmars Liepiņš

Pk. 11. Oktobris 2019 19:30

Mazā zāle

Piedalās:  Zigmars Liepiņš  (klavieres), solisti un aktieri, koncerta vadītājs Ojārs Rubenis

Koncerts I daļā

Koncerta ilgums ~ 1 stunda 40 minūtes

Programmā: Zigmara Liepiņa mūzika no teātra izrādēm un filmām - "Nabadzības skaistums", "Berlīnes zēni", "Trīs Muskatieri", "Kapteiņa stāsti", "Vadonis", "Adata", "Vajadzīga soliste", u.c.

 

Cikls “Kino un teātra mūzika” tiek veidots kā sirsnīga saruna ar populāriem un tautā iemīļotiem komponistiem par viņu radīto mūziku leģendārām 20. gadsimta teātru izrādēm un kinofilmām. Koncertos tiekamies ne tikai ar komponistiem, bet arī kinofilmu un teātru aktieriem, mūziķiem un dziedātājiem ar kuriem komponistiem ir izveidojusies cieša sadarbība. Koncertu cikla intriga ir saglabāt noslēpumā to mākslinieku vārdus kuri piedalīsies kā viesi koncertā.

2019. gadā Dzintaru koncertzāle un Ojārs Rubenis aizsāka jaunu koncertu ciklu “Kino un teātra mūzika”. Līdz šim izskanējuši trīs koncerti, kuros klausītāji tikās ar komponistiem Raimondu Paulu, Jāni Lūsēnu un Imantu Kalniņu. Koncertu noslēpumainie viesi bija tādi populāri mākslinieki kā Intars Busulis, Renārs Kaupers, Latvijas Radio Bigbends Dināra Rudāne, Carneval Youth, Autobuss debesīs, Zigfrīds Muktupāvels, Annija Putniņa, Amber, Ance Krauze un daudzi citi, solot arī nākamo koncertu apmeklētājiem ne mazums pārsteigumu.

 

Pasākuma organizators: Dzintaru koncertzāle SIA