GARIKS MARTIROSJANS

Pr. 02. Augusts 2021 20:00

Lielā zāle

Gariks Martirosjans vedīs uz Latviju savu otro stand-up šovu

2020. gada 16. jūlijā Gariks Martirosjans uzstāsies Dzintaru koncertzālē ar pilnīgi jaunu stand-up šovu. Šī būs jau otrā populārā šovmena humoristiskā programma viņa jaunajā – stand-up komiķa ampluā.

Pēc pirmās solo viesizrāžu tūres, ar dārdošiem panākumiem pagājušajā gadā, slavenais humorists un šovmens Gariks Martirosjans atkal ieradīsies Latvijā ar jaunu programmu. 16. jūlijā Gariks Martirosjans iepriecinās koncertzāles “Dzintari” skatītājus Jūrmalā ar apskaužamu devu lieliska, nobrieduša un intelektuāla humora.

"Pēc 25 gadiem humora nozarē es sapratu, ka kaut kas ir jāmaina, jāvirzās uz priekšu. Nolēmu izvirzīt sev kārtējo humoristisko izaicinājumu un nodarboties ar solo mākslu, kurā varu sevi izpaust atklātības un godīguma aspektā vairāk nekā citos projektos. Gribu, lai skatītāji savās pilsētās iepazītos ar jauno Gariku Martirosjanu,” stāsta mākslinieks.

“Jaunā” Martirosjana stend-up šovos atspoguļojas visa milzīgā KVN pārstāvja, Comedy Club dibinātāja un rezidenta, “Mūsu Russia” dalībnieka, “Prožektorperishilton” un daudzu citu projektu dalības pieredze. Savā solokoncertā Jūrmalā 16. jūlijā Gariks Martirosjans runās par sevi un dalīsies savās atklātajās domās, godīgos un smieklīgos stāstos, kuros nav ne cenzūras, ne neērtu tēmu, bet skatītāji varēs baudīt dzīvu humoru Garika Martirosjana izpildījumā, apvītu ar viņa intelektuālo šarmu un nobriedušo skatu uz pasauli.

 

Pasākuma organizators: ULTRA EVENTS, SIA

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu,  kas tiek izvietota  SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.