Deniss Macujevs

Ce. 05. Augusts 2021 19:30

Lielā zāle


Pianista Denisa Macujeva solokoncerts “Dzintaru” koncertzālē.

Viņa mūzika ir spējīga pieskarties katrai šūniņai, tā apbur un iedvesmo. Ar neticamu talantu un virtuozu izpildījumu visā pasaulē slavenais pianists Deniss Macujevs iegremdē publiku nepārspējamo muzikālo melodiju virpulī.

Tradicionāli šajā vasarā, 27.jūnijā viņš atzīsies mīlestībā Jūrmalas publikai koncertzālē “Dzintari”, sākums plkst. 19:30. Pasaules labāko koncertzāļu publika ir sajūsmā par Denisa Macujeva spēli. Katra mākslinieka uzstāšanās vainagojas ar panākumiem – sold-out, ilgstoši aplausi, sajūsma, atkārtojumi pēc publikas vēlmēm un spilgtas emocijas. Bet pasaules prese gavilē, nosaucot viņu par “Sibīrijas Listu”, “mūzikas ģēniju”. Uzstāšanās laikā Deniss Macujevs saplūst ar klavierēm, radot turklāt unikālu muzikālo tandēmu. Melodijas rodas emocionāli noslēgtas, enerģiskas, spēcīgas un ģeniālas – viss, kā to jūt izpildītājs. Šoreiz pianists iepazīstinās ar īpašu koncertprogrammu, kurā būs iekļautas labākās kompozīcijas.

Pasākuma organizators: Baltic International concert, SIA

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu,  kas tiek izvietota  SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.