Jevgēnijs Djatlovs un instrumentālais ansamblis Akadem - Kvintets

Pr. 05. Jūlijs 2021 19:30

Lielā zāle

Jevgēnija Djatlova un instrumentālā ansambļa „Akadem-Kvintets” koncerts

 

Lieliskā Sanktpēterburgas teātra mākslinieka Jevgēnija Djatlova, kurš ir atveidojis vairāk nekā piecdesmit lomas kino un televīzijas seriālos  daiļrade ir nesaraujami saistīta ar mūziku. Aktieris piedalās  dažādos muzikālos televīzijas raidījumos. Par dalību muzikālā šova „Divas zvaigznes” finālā Jevgēnijs Djatlovs un viņa partnere Diāna Arbeņina saņēma “Zelta zvaigznes” no dīvas Allas Pugačovas.

Djatlovs ir  samtaina baritona īpašnieks un ir pazīstams kā dziedošs dramatiskais mākslinieks, lielisks krievu romances un liriskās dziesmas izpildītājs. Viņš nevainojami pārzina ģitāras spēli. Savas solo karjeras sākumā Jevgēnijs Djatlovs nolēma dziedāt romances un tautas dziesmas. Pēc tam repertuāru papildināja liriskās dziesmas, karalaika dziesmas, un  autordziesmas.

Viņa repertuārs piemeklēts ar labu gaumi, pazīstamās  dziesmas viņa izpildījumā skan patiesi, izjusti un ar īpašu temperamentu. Viņš nebaidās iekļaut savā repertuārā dziesmas, kura sagrāk izpildīja Muslims Magomajevs, Eduards Hils, Jurijs Guļajevs, Jāks Joala . Šīs dziesmas Djatlova izpildījumā iegūst jaunu  skanējumu.

Jevgēnija Djatlova uzstāšanos papildina ansamblis „Akadem-Kvintets”

Nikolaja Krivoručko vadībā (Sanktpēterburga):
Nikolajs Krivoručko – ģitāra;
Oļegs Koļadenko – bajāns;
Vadims Bogorods – klarnete, saksofons;

Vladislavs Kroļs,  Pjotrs Iļašs– kontrabass.

Pasākuma organizators: Baltijas ritmi, SIA

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu,  kas tiek izvietota  SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.