Karaliskais Concertgebouw orķestris & Daniels Hārdings, Jefims Bronfmans klavieres

Pk. 27. Augusts 2021 19:00

Lielā zāle

Karaliskā Concertgebouw orķestra mājvieta ir Amsterdamā, un tas ir viens no pašiem labākajiem orķestriem visā pasaulē. No reizes reizē kritiķi cildina tā unikālo skaņu. Stīgu grupas skanējumu mēdz dēvēt par “samtainu”, metāla pūšaminstrumentu – par “zelta skaņu”, koka pūšaminstrumentu tembrus – par izteikti individualizētiem, un arī sitaminstrumentu grupa ir iemantojusi starptautisku atzinību.

Daniels Hārdings ir Zviedrijas Radio simfoniskā orķestra muzikālais un mākslinieciskais vadītājs. No 2016. līdz 2019. gadam viņš bija Parīzes orķestra muzikālais vadītājs, bet Londonas simfoniskā orķestra galvenais viesdiriģents - no 2007. līdz 2017. gadam. Mālera kamerorķestris viņam ir piešķīris Mūža goda virsdiriģenta titulu. 2018. gadā Daniels Hārdings kļuva par Anima Mundi festivāla māksliniecisko vadītāju.

Jefimu Bronfmanu šodien visā pasaulē atzīst par vienu no slavenākajiem un apbrīnotākajiem pianistiem, viņš ir viens no tiem nedaudzajiem māksliniekiem, ar kuriem sadarboties vēlas festivāli, orķestri, diriģenti un koncertnami. Viņa iespaidīgo tehniku, spēku un neparastās liriķa dotības atzinīgi vērtē gan kritiķi, gan klausītāji.

Koncerta programma:

Ludvigs van BĒTHOVENS 3.klavierkoncerts do minorā op.37

Antons BRUNKERS 7.simfonija Mi mažorā, WAB 107

Pasākuma organizators: RJMF Events SIA

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu,  kas tiek izvietota  SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.