Latvijas Radio bigbends, LNSO, Intars Busulis & “Abonementa orķestris”

Pk. 11. Jūnijs 2021 20:00

Lielā zāle

Piedalās:

Intars Busulis un “Abonementa orķestris”

Latvijas Radio bigbends

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Atskaņojuma vadītājs un diriģents Kārlis Vanags

Intars Busulis un Kārlis Lācis ir spilgts tandēms, kuru raksturo īpaša radošā dzirksts un fantastiska skatuviskā sapratne, kā arī talants radīt un atskaņot emocionāli ievelkošu mūziku, kuras būtiska sastāvdaļa ir izcila latviešu autoru dzeja... Smeldzīgi melanholiskā “Brīvdiena”, spēcīgi uzrunājošā “Dejo vientulību”, nostalģiski spraigā “Viss ir iespējams” un romantiski intīmā “Miglas rīts” – tās ir vien dažas no dziesmām, kas “Rīgas festivālā” izskanēs vēl kuplāk un krāšņāk, Intaram Busulim uz Dzintaru koncertzāles skatuves satiekoties ar Latvijas Radio bigbendu un Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri. Un līdzās dziesmām un lappusēm no Lāča “Latvju simfonijas” un teātra mūzikas – arī iemīļoti džeza standarti, tostarp Summertime, Night and Day un When I Fall in Love...

Informācija koncerta apmeklētājiem:

Koncerta sākums plkst. 20.00.

Sākot no plkst. 17.00 - Sertifikātu pārbaude, ieejas biļešu pārbaude, eksprestestu veikšana.
Ierašanās koncerta vietā: ne vēlāk kā plkst. 18.30
Ieeja koncertzālē tiks pārtraukta 19.50
Koncerta apmeklētājiem jāuzrāda :
1. Sadarbspējīgs (mašīnlasāms QR kods) vakcinācijas, izslimošanas vai testēšanas sertifikāts
2. Personu apliecinošs dokuments
3. Ieejas biļete

Paskaidrojums:
Sadarbspējīgs (mašīnlasāms QR kods) vakcinācijas, izslimošanas vai testēšanas sertifikāts ir izdrukāts vai lejuplādēts QR kods. Testēšanas sertifikātam jāatbilst vismaz vienai no šādām prasībām: pēdējo 48 stundu laikā ir veikts Covid-19 tests, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs, vai pēdējo 6 stundu laikā pirms pasākuma norises veikts SARS-CoV-2 antigēna tests, un tas ir negatīvs. Pārbaudei tiks pieņemts tikai QR kods, kas apliecina Covid -19 izslimošanu, pabeigtu vakcināciju vai veiktu testu.
No plkst. 17.00 līdz 19.15 apmeklētājiem, kuri nevarēs uzrādīt QR kodu, vai tā nolasīšana nebūs tehniski iespējama, tiks piedāvāta iespēja veikt SARS-CoV-2 antigēna testu.To veiks sertificētas laboratorijas personāls pie Dzintaru koncertzāles no plkst. 17.00 līdz 19.15. Testu veikšana būs bez maksas.
- Apmeklētājiem būs jālieto mutes un deguna aizsegs visā pasākuma norises laikā.
- Klausītājiem būs fiksētās, personalizētās sēdvietas.
- Blakus varēs atrasties ne vairāk kā divas personas, kas nav vienas mājsaimniecības locekļi, un ne vairāk kā četras personas, kas ir vienas mājsaimniecības locekļi.
- Pametot sēdvietu, personām būs jāievēro divu metru fiziskās distancēšanās nosacījumi.
- Koncertzāles teritorijā netiks sniegti ēdināšanas pakalpojumi.


Uzmanību!
Gadījumā, ja persona, ierodoties uz koncertu nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu vai ieradīsies koncerta vietā pēc norādītā laika, tā koncertā netiks ielaista un nauda par iegādāto biļeti netiks atgriezta.

Koncertu skaties arī ReTV 11. jūnijā plkst. 21.25.

Pasākuma organizators: Latvijas koncerti VSIA