Jūrmalas festivāls. Ksenijas Sidorovas solokoncerts

Pk. 30. Jūlijs 2021 20:00

Mazā zāle

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Koncerta apmeklētājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid -19 izslimošanas sertifikātu, kā arī personu apliecinošs dokuments.

PIEDALĀS: 

Ksenija Sidorova, akordeons

PROGRAMMĀ:

Alekseja Arhipovska, Johana Sebastiāna Baha, Artjoma Ņižņika, Astora Pjacollas un Pjetro Rofi skaņdarbi

Koncerts vienā daļā, koncerta ilgums 1h 10min.

Dzintaru koncertzāles atjaunotajā vēsturiskajā mazajā zālē uz solokoncertu aicinās publikas iemīļotā un starptautiski atzītā akordeoniste Ksenija Sidorova. Par “akordeona princesi” dēvētā mūziķe ar savu meistarību un personības šarmu ir kļuvusi par šā instrumenta vēstnesi pasaulē. Viņas izpildījums sniedzas pāri žanra robežām un ar atzinību tiek uzņemts pasaules ievērojamākajās koncertzālēs. Jūrmalas festivālā virtuozā akordeoniste priecēs klausītājus ar skaņdarbiem no savu iemīļotāko komponistu daiļrades

“Jūrmalas festivāls” notiek pateicoties Jūrmalas pilsētas atbalstam.

Pasākuma organizators: Dzintaru koncertzāle SIA