Jūrmalas festivāls. Dzimuši Latvijā

Se. 31. Jūlijs 2021 20:00

Lielā zāle

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Koncerta apmeklētājiem būs jāuzrāda sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid -19 izslimošanas sertifikātu, kā arī personu apliecinošs dokuments.

PIEDALĀS:

Aleksandrs Antoņenko, tenors

Laura Grecka, mecosoprāns

Ksenija Sidorova, akordeons

Daniils Bulajevs, vijole

Guntars Freibergs, sitaminstrumenti

Agnese Egliņa, klavieres

Anna Kubecka, klarnete

Maksims Skibickis, čells

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

diriģents Ainārs Rubiķis

PROGRAMMĀ:

Tiks precizēts

Turpinot Latvijas simtgadē iedibināto tradīciju, “Jūrmalas festivālā” tiksimies ar izciliem Latvijā dzimušiem mūziķiem, kuri ieguvuši plašu starptautisku atzinību – pasaulslaveno tenoru Aleksandru Antoņenko, akordeonisti Kseniju Sidorovu, operdziedātāju Lauru Grecku, vijolnieku Daniilu Bulajevu, pianisti Agnesi Egliņu,  un sitaminstrumentālistu Guntaru Freibergu. Viņiem uz Dzintaru koncertzāles lielās skatuves pievienosies jaunie Latvijas talanti un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris. Koncerta diriģents – starptautiski atzītais Berlīnes Komiskās operas muzikālais vadītājs Ainārs Rubiķis.

“Jūrmalas festivāls” notiek pateicoties Jūrmalas pilsētas atbalstam.

Pasākuma organizators: Dzintaru koncertzāle SIA