Raimonds Pauls un Imants Ziedonis. Un vairāk par mirkli mums neiegūt

Tr. 11. Augusts 2021 20:00

Lielā zāle

DALĪBNIEKI

Raimonds Pauls, klavieres
Dināra Rudāne, balss
Daumants Kalniņš, balss
Latvijas Radio bigbends

Koncertā godā celta Maestro Raimonda Paula daiļrade no 1960.–1970. gadiem, kad komponistam tuvi bija eksperimenti dažādos žanros un stilistikās. Pirmajā daļā jaunu skanējumu iegūs instrumentālās svītas "Kalnu skices", "Iespaidi", "Melnās krāsas" un "Dienvidu akvareļi". Tās pagājušā gadsimta vidū Latvijas Radio ierakstījis Raimonda Paula instrumentālais trio, bet šogad Latvijas Radio bigbends tās ieskaņojis pavisam jaunā albumā un aranžējumos, kas savu dienasgaismu vinila formātā ieraudzīs izdevniecības "Jersika Records" paspārnē.

Savukārt koncerta otrajā daļā bigbendam un Maestro pievienosies spēcīgās balss īpašniece Dināra Rudāne un klausītāju iemīļotais Daumants Kalniņš. Viņu balsis dzirdēsim dziesmās ar Imanta Ziedoņa vārdiem – "Nenes zvaigznes istabā", "Lapsenes nāve", "Cher ami" un citās, kas apliecina abu sava aroda Meistaru – Paula un Ziedoņa – brīnišķo sadarbību.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Pasākuma organizators: Latvijas koncerti VSIA

Pasākuma organizators ir atbildīgs par visu sniegto ziņu patiesumu,  kas tiek izvietota  SIA "Dzintaru koncertzāle" mājas lapā. SIA "Dzintaru koncertzāle" neuzņemas atbildību šajā sakarā.