A-Studio

Ot. 19. Jūlijs 2016 19:30

Lielā zāle

"Mēs atkal esam kopā un atkal ar jums. Urrā!" - ar saviem faniem priekā dalās grupas A`Studio muzikanti, kas 19.jūlijā uzstāsies koncertzālē “Dzintari” ar savām jaunajām dziesmām un iemīļotajiem hītiem.

Atgādināsim, ka grupas solistei Ketijai Topūrijai 2015.gada jūnijā piedzima meita Olīvija. Šobrīd dziedātāja nebrauc lielajās turnejās, jo negrib uz ilgu laiku šķirties no meitiņas. Pārsvarā grupa uzstājas izmeklētos koncertos Maskavas un Sanktpēterburgas robežās. Tādēļ Jūrmalas koncertu var uzskatīt par lielu dāvanu grupas pielūdzējiem.

Grupa ir izdevusi desmit albumus. A'Studio ir vieni no Krievijas pop skatuves līderiem un ir vairāku prēmiju un apbalvojumu ieguvēji, tajā skaitā A'Studio daudzkārt atzīta par gada labāko popgrupu. Tai piešķirtas vairākas “Муз-ТВ”, “MTV”, “Gada dziesma” (“Песня года”), “”Ovācija” (“Овация”), “Zelta gramofons” (“Золотой граммофон”) prēmijas.

Grupa ir pazīstama ne vien dzimtajā Kazahstānā, bet arī Krievijā, ASV, Japānā un Eiropā. Popularitāti grupa ieguva, pateicoties savam neatkārtojamajam skanējumam, ka arī dalībai Allas Pugačovas dziesmu teātrī. Šobrīd grupas sastāvā ir Baigalijs Serkebajevs (producents, komponists, taustiņinstrumentālists), Vladimirs Miklošičs (bass-ģitāra), jaunais virtuozais ģitārists Fjodors “Federiko” Dosumovs, enerģiskais bundzinieks Jevgēnijs Daļskijs un, protams, vokāliste Ketija Topūrija, kuras pārsteidzošais vokāls kopā ar spilgtajiem skatuves tēliem padara grupas koncertus iespaidīgus un neaizmirstamus. Par to ikviens varēs pārliecināties grupas A'Studio koncertā 19.jūlijā koncertzālē “Dzintari”.